Komentāri

(51)
P

Profss

!
Muceniekus aplenkt, teroristus likvidet...kamer nav par velu..........
.

...

!
neko neteiktu,lai viņi aizlūdz par mums,un ,ja cīnītos par mums,jo mūs paliek maz,un kādiem jāstājas mūsu vietā,un jācīnās,par mūsu valsti,zemi,jo tā ir dieva griba,jo Latvija būs dieva zeme.....
m

mjaa

!
Kolāža nekorekta, austrumi ir vērsti uz ēku, bet tad mums būtu jāskatās uz dibeniem.
l

lanija19

!
Meka atrodas praktiski dienvidu virzienā.
J

Ja padomā

!
nav nekāds brīnums,ka šobrīd visā pasaulē daudz cilvēku pievēršas islamam.Tas ir tāpēc,ka daudziem nav pieņemams neierobežots liberālisms,globālisms,dažādu perversiju propaganda un rietumu pseidovērtību,negausīgu patērētāja kultu ieskaitot,nemitīga propaganda.Tāpat daudz kur pasaulē ir naids pret USA,kura nez,kāpēc,iedomājas,ka var diktēt noteikumus visai Zemeslodei.
j

ja padomā tad tā nav

!
Islāma galvenais pieaugums ir dabīgais - vairošanās. Konvertītu ziņā kristietību neviena reliģija vēl nav pārspējusi. Protams tā nav Eiropas "kristietība", ka rada pārnācējus, bet tā kristietība, kas cenšas būt autentiska Jēzus mācībai.
n

nu bet

!
Pārbaudiet klimoviču. Viņam jau prātiņš aizbraucis.
A

Aivars

!
Vai izdevusies fake kolāža? Diemžēl ne! Un ne jau tāpēc ne, ka šie 'brāļi' būtu pagriezusi pēcpusi austrumu virzienā.
V

Vilnis Salzemnieks (Vilīnijs)

!
Kas to bildi tvnetam sakompilējis. Tas ir vienkārši ārprātīgs ierēciens. Muslimi klanās uz rietumiem nevis pret Mekas Kābu kas no Rīgas atrodas dienvid austrumos. Ka nesanāk kā ar Charlie Hebdo.
d

dzintra

!
Runājot par musulmaņiem te Eiropā. Tātad- runājot par bēgļiem. Bēgļi bēg no kara. Karu karo ar ieročiem. Vai kāds man nepastāstītu, kas ražo ieročus, ar kuriem viņi tur karo?
C

Cirvis

!
Adna šestaja suši... ;)
J

Jājā

!
Viss pareizi, lūdzas uz Nacionālā Tempļa (bibliotēkas) pusi. Bet nu bildes māksliniekiem žagari jāizraksta, jo nedrīkst tā falsificēt faktus - nebija tur tas viss un nebūs arī.
J

Juhansen

!
To rakstu par tām Kremļa garajām rokām noteikti tā zviedru blondīne no Stokholmas rakstījusi. Ne es vēršu vaļā, ne lasīšu. Šodien nav līdzi vemjamo kulīšu, bet bez tām to liberastu ruporu lasīt nespēju!
p

patriotisma būtība.....

!
Žēl mūsu zemītes...un tās godīgo cilvēku.!!!Šausmīgi iedomāties,kad visas šīs sabraukušās kultūras ieslēgs zaļo gaismu,savai tieksmei pēc varas un savas"taisnības"Nekad neesmu sapratis,kāpēc ļaunumam tāds spēks un tāda piekrišana....
m

mikelis

!
un arī nesapratīsi
V

Valdis

!
Man izbrīnu rada vairāk kad TVNET atļauj visiem izteikt savas domas par publicēto, nekā jautājums par musulmaņiem - PALDIES!
V

Vienārši interese

!
Ja VISI jūsuprāt nedrīkst izteikt domas par publicēto, tad kas drīkst? Ir kāda izredzēto grupa?
R

Rihards Popovs

!
Notiek riebīga Veinbergas kundzes diskriminācija,jo viņas rakstus komentēt aizliegts.
N

Normunds

!
Aizvāciet to nekvalitatīvo fotošopa bildi. Ja neprotat kvalitatīvi strādāt, ejiet malku zāģēt, un izbeidziet viens, otru apd.....t. Politiķi atradušies!!!! Kāpiet uz mucas un izsakiet savas pretenzijas Doma laukumā. Kur esiet lielie neta dir....ji? Esiet reāli!
J

Juhansen

!
savam allakam pēcpusi jau parādīji? pabučoji?
k

kacs

!
DP vajadzētu cīnīties ar vecajiem čekistiem kas ir pie varas un izzog valsti jau 25 gadus,bet arī tur laikam oligarhi ielikuši savus cilvēkus.Izsūtišanas un kara laikā mēs neesam zaudējuši tik daudz cilvēku kā tagad.Jaunais noziedzības paveids rullē.
P

Pasniedzējs

!
Tas ir vienkārši Latvijas valdības virzītais "savas kabatas pildīšanas" ekonomiskais projekts: 1) pamatlīdzekļu un līdzekļu iegūšana "prihvatizācijas" shēmās laika posmā 1990-2000.g, 2) Naudas līdzekļu sagrābšana, banku shēmās un aizņemoties no SVF 2000-2016.g, 3) Naudas līdzekļu sagrābšana, paceļot nodokļus un sev patvaļīgi palielinot ierēdņu algas. Nez, kādas shēmas sekos tālāk? Vienīgais mierinājums ir tāds, ka vadošās elites pēcnācēju paaudze ir izauguši tik apčubināti un tādā siltumnīcas režīmā, ka aplauzīsies tiklīdz būs izkāpuši no ģimenes siltās ligzdiņas. Vai varbūt viņi ir varējuši izaudzināt kādu patstāvīgu, strādīgu, iniciatīvas un izdomas bagātu jaunieti, kura dzīves mērķis ir radoši strādāt, nevis citu sastrādāto notērēt? Un pat ja viens šāds jaunietis atrastos, tad kā gan viņš spēs pārvarēt vecāku negatīvi doto uzvedības un dzīves filozofijas piemēru ģimenē?
h

ha

!
grūti lasāms raksts, bet ne jau ticībās ir tā radikalizācija, radikalizācija rodas jebkurā sabiedrībā, kur ir kāda netaisnība, kāda kategorija vai grupa kaut kā tiek apspiesta, kur kāda grupa nevar realizēt problēmu risinājumus jo viņus ignorē un lai ko panāktu - tiek pielietotas dažādas metodes, kas ne vienmēr ir ar likumu uz vienu roku. tad ka kāda ticība to izmanto - tas ir tikai instruments, kur savācas līdzīgi apspiestie un domājošie un to izmanto iekšējie līderi, kas uzkurina situāciju un iedrošina. reliģija ir vis perfektākā NLP sistēma kādu cilvēce ir izdomājusi, lai pakļautu cilvēku massas. nav vaina jāmeklē ticībās un to paveidos, bet tieši ikdienišķās problēmās kas tās radikalizācijas rada. bet visi nez kāpēc cīnās jau ar pašām sekām, tas ka kāds aizbraucis kaut kur cīnīties vai vēl ko - bet ne viens neizpēta un neizanalizē to kāpēc tas aizbraucis, kas bija tas, kas paveda uz tādu soli. un tas solis jau ir tā bezcerība te un cerība tur, un cilvēks ir kā ūdens - izvēlēsies labāko un vieglāko ceļu. kaut vai kā nelielu piemēru - cilvēciņš tiek izstumts no sabiedrības kaut kādu iemeslu pēc - pagalmā, tad bērnudārzā, skolā un vēl pa virsu vēl apbižo, augstskolā, protams, ka viņš iekšēji vārās par kaut ko, un tieši tie ir tā dažādo ticību un sektu mērķa auditorija, jo tādās grupās viņš jūtas līdzvērtīgs, vienlīdzīgs un neizstumts - un tālāk ir tikai tehnikas jautājums.
J

Juhansen

!
Tas ir reti labs raksts! Kādreiz no visādām radikalizacijām ļoti labi palīdzēja tēva siksna (tāpat, kā no anoreksijām)! Laikam tomer iz labāk atgriezties pie pamatvērtībām!
t

telemus43

!
Musulmaņiem tiek mācīts, ka neticīgie ir suņi, kuri jānogalina. Šeit nav pat runu par kaut kādu atstumtību,vai ikdienišķāam problēmām, bet vienkarši-neticīgie ir jālikvidē.
d

domā

!
Korānā rakstīts, ka musulmaņi ir vislabākie cilvēki pasaulē, bet pagāni, jūdi un kristieši ir visliktākie no radījumiem (t.i. pat ne cilvēki) Islam Supremacy tiek mācīts no mazām bērnu dienām, viņu naids pret visa tipa nemusulmaņiem iesakņojies nevis atstumtības vai mazvērtības dēļ, bet tāpēc, ka viņi uzskata un jūtās pārāki par visiem citiem. Viņi māca, ka vienīgi musulmaņiem ir tiesības valdīt un pienākums nogalināt atkritējus no islāma, uzlikt "jumtu" jūdiem un kristiešiem lai tie slikti justos un būtu vilināti pieņemt islāmu, (Jizia - islama jumta nodoklis, kā arī likumi, kas ikdienā diskriminē šīs reliģijas) Ja šo nodokli nemaksā, tad vai nu pamet islāma zemi vai mirsti. Trīs iespējas, bet pagāniem nav nekādu iespēju. Tā ir islāma piekritēju naida ontoloģija. P.S. Neeksistē "Tikai Korāns" islāms. Islāmā par patiesību tiek uzskatīti Korāns, Sunnas, Hadīti. Tikai tā Koranu var pareizi izprast, kas nepiekrīt tas islāmā skaitās atkritējs. Atkritējus islāmā .........
k

klepsidra16

!
līdz 8. gadsimtam musulmaņi bija visnotaļ toleranti pret kristietību (piemēram, palīdzēja atjaunot 679. gadā zemestrīcē sagrauto baznīcu Edesā) ============================================ Musulmaņi toleranti? Visi Tuvie Austrumi, Mezopotāmija, Z-Āfrika, Eiropa bija kristiešu zemes. 621. gadā musulmaņi iekaro Palestīnu. 633-651. musulmaņi iekaro Mezopotāmiju un Persiju. 639-642 Musulmaņi iekaro Ēģipti, vienu no iespaidīgākajiem kristietības centriem 649. gadā musulmaņi iekaro Kipru. Vai arī šie iekarojumi bija toleranti iekarojumi? Vēsture saka kaut ko citu. Zanders tad atrod vienu gadījumu, kur pēc iekarojumiem kāda daļēji sabrukusi katredrāle atjaunota. Tik vien toleranci var atrast asiņu jūras un iekarojumu gadsimtā.
b

black_joker

!
daļēji piekritīšu sākotnējam autoram- sākumā muslimi savas iekarotās zemes pārvaldīja tā, lai neizceltos visās malās dumpji un nevajadzētu armiju izmētāt pa iekarotajām zemēm. Tātad viens no "labas pārvaldības" principiem bija atstāt reliģiju tādu, kāda tiem iekarotajiem bija pirms tam- tikai nodokli uzlika stipri lielāku- maksā un pielūdz ko gribi. Bet ja tu konvertējies, tad tev uzlika pavisam mazu nodoklīti un vēl visādi stimulēja tavu darbošanos. Un tā viltīgi nolēma, ka lai ar tu esi kristietis, ja tu precies ar muslimu, tad bērni jebkurā gadījumā pēc likuma ir muslimi. Tā pāris simtos gadu iekarotajās kristiešu zemēs liela daļa ticīgo konvertējās vai vienkārši aizvācās projām vai apmira dabiskā ceļā un vietā nāca muslimu ieceļotāji. Visa muslimu tolerence pret citu ticību pārstāvjiem bija balstīta uz materiālo ieinteresētību- saņemt no viņiem pēc iespējas ilgākā laikā pēc iespējas vairāk, neizraisot dumpjus un revolūcijas- mierīgā ceļā
p

pilnīgi nepiekritīšu

!
Lasi, Korānu, Sunnas un Hadītus. Islama iekarojumi ir domāti citu reliģiju iznīcināšanai. Nodoklis jūdiem un kristiešiem jizia - džizja bija domāts džihāda tālākai sponsorēšanai, katrs , kas maksā džizja sponsorē islāma ekspansiju. Islāma džihāda taktikā ietilpst pretinieka maldināšana. Šo mācību sauc par tagkia - pretinieks tiek maldināts par islāma mērķiem. džihāda karte tubē https:// youtu. be/I_To-cV94Bo 1:19 sekundē sākās
n

neprofesionāls darbs

!
Bildē fotomontāža ir aplama. Tajā virzienā nav Meka.
J

Juhansen

!
Nekas! Kamer meklēsi blusas svešā kažokā, atnāks Ahmed, paņems sekir, un ļoti uzskatāmi pardīs tev, no kura virziena Mekai kājiņas dīgst!
M

Mareks Ludvigs

!
Tai virzienā ir Berlīne un Brisele. Varbūt tur lūdzas nevis musulmaņi, bet no fonā esošās ēkas iznākušie?
b

black_joker

!
ja tā pa lielam paskatās, tad reliģijas vārdā ik pa brīdim masveidā tikuši slaktēti cilvēki, kuriem tā viņu reliģija uz to brīdi nav bijusi mainstrīmā. Sāka Romas impērija ar kristiešu slaktēšanu, tad kristieši sāka slaktēt pagānus, tad musulmaņus, tad musulmaņi kristiešus, tad kristieši Ameriku indiāņus, tad tā un tad šitā. Šobrīd atkal musulmaņu radikāļi sāk dušīt gan savējos mērenos, gan citu reliģiju piederīgos
K

Kots Kotinskis

!
Un kādas reliģijas vārdā Jermaks DUŠĪJA Sibīrijas pamatiedzīvotājus?
b

black_joker

!
KKotinskim- pareizticīgais Jermaks vispār dušīja musulmaņus, jo Sibīrijas hanistes valdošais klans bija tatāri, kas bija muslimi
d

domā

!
Roma slaktēja visus, kas imperatoram nepatika. Kristieši bija vispateicīgākais upuris, jo gandrīz nekad fiziski nepretojās. Bet vispār Romieši slaktēja arī viens otru. Lasīt vajag Romas vēsturi. Kristieši nesāka slaktēt musulmaņus. Lasi uzticamākos musulmaņu ticības un mācības avotus - Korānu, Hadītus, Sunnas un atklāsi, ka Muhameds sāka slaktēt pagānus, jūdus un kristiešus un pavēlēja turpināt saviem sekotājiem. Vispār jebkuras zemes vai impērijas valdnieks uzskatīja par savu pienākumu karot par savu valsti. Reliģijai nozīme ir tikai tad, ja reliģija glorificē karu, slepkavības, laupīšanas un izvarošanas padarot šīs lietas par sakrālām un par likumu. Pazīstu tikai vienu reliģiju, kurā šīs lietas tiek apvienotas svētajā karā ar pienākumu ikvienam vīrietim to piepildīt un apsolījumu tūlītēju svētlaimi aizkapa mājvietā - tā ir Islāms. Kristus nosoda karu, slepkavības, izvarošanu, zagšanu, laupīšanu, melus, ļaunās iekāres, ļaunprātību. Muhameds mācīja kā melot, karot, laupīt, sagrābt vergus un seksa verdzenes, ka pilsētu, kuru ieņem vispirms ir kārtīgi jāizslaktē un tad tos, kurus atrod pēdējos sagūstīt verdzībā. DP ir stingri jānovēro visas musulmaņu aktivitātes tieši tāpat kā kremlinus un Latvijas Valsts nodevējus. P.S. Ko nozīmē "kristieši Ameriku indiāņus" - Tā parasti raksta tie, kuriem dzimta valoda nav latviešu valoda.
E

Edy

!
Musulmaņu reliģijas līderi sen ir izteikušies, ka viņiem nav nekā kopēja ar terorisma aktiem, tie kas to dara ir atsevišķi apmaksāti idivīdi vai grupas kas pilda pasūtītāju pavēles "ŗeliģijas vārdā" un mēs ļoti labi nojaušam ka ir īstie terorisma pasūtītāji pasaulē. Kad Rotshieldam prasija intervijā ar slēpto kameru, kā viņš iesaka cīnīties ar terorismu, vinš smiedamies teica - kā var cīnīties ar to kas nepastāv.
J

Juhansen

!
Vai muhamora bildi šorīt jau bučoji_
b

black_joker

!
pat šeit kāds ielicis kārtējo konspirāciju:) man slinkums meklēt šis "intervijas" ierakstu kaut kur interneta dzīlēs. bet gandrīz vai gribas derēt, ka ja tāda ir, tad tur prasa pavisam ko citu un atbild oriģinālvalodā arī pavisam ko citu
š

šie līderi melo

!
Islāmam ir tiešākais sakars ar šiem terora aktiem. Atdot dzīvību Allaha lietas labā ir tas labais darbs, kas pārāks par visiem musulmaņa ļaunajiem darbiem un tāds musulmanis it kā nokļūst sava paradīzē tūlīt pat. Islāma mācība par melošanu neticīgajiem te spilgti parādās.
V

Vilis

!
Cilvēki" ir jāmāca. Tumsoņas arī.
H

HI

!
Nu gan sasniegums,ka atļauj komentēt arī anonīmi!
.

....

!
Esmu ievērojis,ka dažreiz var komentēt anonīmi,tas atkarīgs ,kas dežurē...Šodien noteikti visos rakstos to varēs darīt...
:

:)))

!
Komentēt nedrīkts Veinbergas rakstus :)))
.

...

!
Tomēr nedrīkst citus rakstus komentēt anonīmi...laikam admins aizmirsa pie šī raksta nospiest pogu:)
S

Sviests

!
Kas tā par bildi-MONTĀŽA vai tā jau ir patiesībā. Jāsāk rīkoties. jāsāk interesēties par kaimiņiem ar ko viņi nodarbojās, kādas domas perina savās galvās. Jābūt modriem. Kāds ir ziņošanas telefona Nr. Paliek baisi.
G

Gsec Gfix

!
Latvijā ir ticības brīvība. Bet, vai Latvijā ir reliģiozi, teroristisku, ideoloģiju brīvība?
d

dzintra

!
Eu! Šodien tak Ādžim dzimene!
v

vot

!
ziņojums patukšs, bez jebkāda skata uz nākotni, tikai visiem zināmu faktu konstatācija. Zināmā mērā parāda DP vājumu un negatavību veikt darbu! bezzobaina organizācija!
t

ta nu gan

!
Labāk vienreiz redzēt, nekā simts reižu dzirdēt. Skats uz nākotni pievienots attēlā.
d

dzimmijs13

!
Nu, tomēr zināma atšķirība starp reliģijām ir. Piemēram, nu jau gadus trīsdesmit pie mums aktīvi darbojas krišnaīti - viņi var nepatikt, var kaitināt kā viņi ģērbjas, var nepiekrist viņu pasaules uzskata filozofiskajiem aspektiem (kā tam arī nepiekrīt muļķa dzimmijs), var dusmoties ka kāds (vai kāda) aizvilināts no piedienīgās, latviskās kartupeļu ravēšanas uz viņu kopienu, u.t.t. - bet neesmu ievērojis viņu rakstos mājienus ka šodien "zilādāinā" pielūdzējiem neticīgie jāsakauj, kā savulaik Ardžuna apkāva tos kauravus. Varbūt neesmu pamanījis? Un te nonākam pie nākamā aspekta, ko nozīmē "radikalizācija" kādas konkrētas reliģijas ietvaros. Vai būt par radikāli nozīmē ilgstošu sēdēšanu "kalnu alā", pilnveidojot savu apziņu, vai arī tas nozīmē rūpīgi raudzīties vai radi un kaimiņi ievēro priekšrakstus (kuri kaut kad uzrakstīti ir absolūti un negrozāmi), kā arī apvainoties uz ikvienu (un pieprasīt tam ļaundarim nāvessodu, vai vismaz kādas ķermeņa daļas nociršanu) kurš apšauba konkrētās reliģijas dogmu patiesumu. Protams, var jau oponēt ka reizēm apšaubīšana izpaužas samērā netolerantās, nefilozofiskās formās, bet jāatzīst ka arī "bezdievji ir dzīvnieki" arī tā ka nebūtu tolerances kalngals. Ok, pietiek muldēt, vien par "kādreiz bija toleranti" - patīk mums vai ne, šī mūsu dzīve ir šeit vai tagad. Piedevām, tolerance bija tikai pret "grāmatas reliģijām". Šodien tas vairs ir tikai vēsturisks ekskurs.
Atvainojiet, komentēšanas iespēja nav pieejama.