Uz Rīgas apvedceļa A4 Salaspils novadā pie tilta pār Mazo Juglu notiek būvdarbi, tādēļ satiksme tur ir palēnināta, savukārt lietavu dēļ satiksmei slēgti trīs autocēli Latgalē, informēja «Latvijas Valsts ceļi».

Uz Rīgas apvedceļa satiksme tiek organizēta pa vienu ceļa joslu, un lai arī tur strādā satiksmes regulētāji, satiksme tur var būt palēnināta, īpaši virzienā no Baltzera puses. Tranzīta transportam un vietējiem iedzīvotājiem iesaka izmantot citus maršrutus.

Gandrīz kilometru garā apvedceļa posmā pirms tilta pār Mazo Juglu, tiltu ieskaitot, Daugavpils šosejas (A6) virzienā ir slēgta viena josla. No autoceļa Ulbroka–Ogre (P5) krustojumā ar Rīgas apvedceļu A4 nedrīkst nogriezties ne pa labi, ne pa kreisi, var braukt tikai taisni. Rīgas apvedceļa A4 (Baltezers–Saulkalne) un autoceļa Ulbroka–Ogre (P5) krustojumā ir izslēgti luksofori;

Tāpat satiksmi būvdarbu zonā regulē pagaidu luksofori. Nepieciešamības gadījumā tiek piesaistīti satiksmes regulētāji, būvdarbu zonā pie tilta pār Mazo Juglu tie jau tagad strādā katru dienu.

Latgalē ilgstoša lietus rezultātā upēs un novadgrāvjos ir cēlies ūdens līmenis un applūst autoceļi. Atašienes pagastā ir slēgts valsts reģionālā autoceļa Krāslava–Preiļi–Madona (P62), posms, ir apstādināti arī tur notiekošie būvdarbi. Tāpat ir slēgti divu valsts vietējās nozīmes autoceļu posmi:

Žīguri–Silaciems–Katleši (V473) tā 11,8. kilometrā Viļakas novada Žīguru pagastā pie Katlešiem;

Livzinīki–Krīvu Stiglova (V530) tā 2,6. kilometrā Kārsavas novada Mežvidu pagastā.

Par vējā kritušiem kokiem un lietavu dēļ applūstošiem vai izskalotiem valsts autoceļiem var informēt, zvanot uz VAS Latvijas Valsts ceļi diennakts bezmaksas informatīvo līniju 80005555.