Kāds sociālā tīkla «Facebook» lietotājs paudis sašutumu - uz darba vietu piegādāta pica, kurā iecepts papīrs, uz kura, visticamāk, norādīts derīguma termiņš, kurš jau ir beidzies.

Sociālā tīkla «Facebook» lietotājs norāda, ka pica uz darba vietu tika pasūtīta 21.aprīlī, taču derīguma termiņš uz papīra liecina, ka kādu produktu vajadzēja izlietot līdz 20.aprīlim. Pica tika piegādāta Rīgā.

FOTO: facebook

«Čilija Pizza» pārstāve Jūlija Tafinceva TVNET skaidroja, ka pašlaik neviens ar uzņēmumu par šādu gadījumu nav sazinājies. «Neskatoties uz kvalitātes kontroli, diemžēl kā jau jebkurā lielā uzņēmumā, šādi gadījumi mēdz notikt. Mēs ļoti rūpīgi izvērtējam šādas sūdzības un nekavējoties uz tām reaģējam,» norādīja Tafinceva.

Viņa arī paskaidroja, ka šis ir tas gadījums, kad pie vainas varētu būt cilvēciskais faktors, bet pašlaik grūti detalizētāk komentēt, jo pie uzņēmuma klients ar sūdzību nav vērsies.

«Mēs noteikti aicinām klientus uzreiz sazināties ar piegādes servisu (ja pasūtījums tika piegādāts uz klienta norādīto adresi), vai arī vērsites pie viesmīļa picērijā,» piebilda Tafinceva.