Rīgā, Tallinas ielas un Jāņa Asara ielas krustojumā ap plkst. 1 naktī lielā platībā bija aizdegusies trīs stāvu dzīvojamā ēka, kurā atrodas 12 dzīvokļi. Kā novēroja portāls TVNET, notikuma vietā strādāja vismaz 9 ugunsdzēsēju auto brigādes. No ēkas ugunsdzēsēji pa logiem izglābuši septiņus cilvēkus.

(ziņa papildināta)

Mājas iedzīvotāji naktī esot uzmodināti un evakuēti.

Plkst.00.12 ugunsdzēsēji glābēji ieradās notikuma vietā, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā - ar atklātu liesmu dega trīsstāvu ēkas otrais un trešais stāvs un jumts.

Skatīties video
Rīgas centrā deg trīs stāvu dzīvojamā māja

Ar izbīdāmo kāpņu palīdzību ugunsdzēsēji no degošās ēkas izglāba septiņus cilvēkus, no kuriem pieci tika nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķu aprūpē.

No degošās ēkas tika evakuēti 20 cilvēki un izglābti divi kaķi. Cilvēku glābšanas un evakuācijas darbos iesaistījās un palīdzēja arī Valsts policijas un pašvaldības policijas darbinieki.

Ugunsgrēka kopējā degšanas platība bija 600 kvadrātmetri - 50 kvadrātmetru platībā dega otrais stāvs, 100 kvadrātmetru platībā dega trešais stāvs un 450 kvadrātmetru platībā - bēniņi.

Pēc vairāk kā sešu stundu ugunsgrēka dzēšanas darba, kurā iesaistījās 33 ugunsdzēsēji glābēji, šorīt plkst.6.48 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

10 Foto
Rīgas centrā deg trīs stāvu dzīvojamā māja