Kāda sociālā tīkla «Facebook» lietotāja publicējusi informāciju, ka bijusi lieciniece tam, kā mazs bērns atrodas uz ielas, kamēr viņa tēvs atrodas spēļu zālē. Situācijas risināšanā tika iesaistīta arī policija.

«Mīļie cilvēki, vai tad nepietiek ar Liepājas atgadījumu? Šodien ejot uz veikalu, kas atrodas blakus spēļu zālei Fēnikss, redzēju mazu puisīti pie tās stāvam. Aptuveni 4 vai 5 gadiņi, precīzi nezinu, bet maziņš. Iegāju veikalā, kamēr izstāvu rindas... nākot ārā, mazais vēl gaida! Uzjautāju, un pateica, ka tēti gaida, norādot uz spēļu zāles durvīm. Nekavējoties izsaucu policiju, jo ārā ir ne tikai tumšs, bet arī auksts un mazais puika ir pilnīgi viens,» raksta sociālā tīkla lietotāja.

Sociālā tīkla lietotāja raksta, ka, ierodoties policijai, noskaidrots, ka bērns ārā pavadījis aptuveni stundu, kamēr viņa tēvs sēdējis siltumā.

Savukārt biedrība bezvests.lv paudusi izbrīnu par to, ka, pēc garāmgājējas vārdiem, kad policijas darbinieki bez bērna iegāja spēļu zālē un jautāja, kurš ir bērna tēvs, neviens no klātesošajiem neatzinās.

Tikai pēc tam, kad policijas darbinieki spēļu zālē ieveda bērnu un bērns tieši parādīja uz tēti, laimētavas klients atzinās, ka ir bērna tēvs.