Trešdienas naktī Vecrīgā kādu sievieti centies aplaupīt piedzēries vīrietis, portālu TVNET informēja Rīgas pašvaldības policijā.

6.septembrī neilgi pēc pusnakts Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu sievieti Vecpilsētas ielā, kurai divi vīrieši mēģina atņemt mobilo telefonu.

Policisti nekavējoties devās uz notikuma vietu, kur sastapta cietusī. Sieviete pastāstīja, ka viņai klāt pienācis kāds manāmi iereibis vīrietis, satvēris viņas mobilo telefonu un mēģinājis to izraut no rokām.

Personas pēc neveiksmīgā nozieguma mēģinājuma devušās Mārstaļu ielas virzienā. Apsekojot norādīto teritoriju, pamanīti aprakstam atbilstoši vīrieši, kurus cietusī uzreiz atpazina kā pāridarītājus.

Notikuma vietā noskaidrots, kurš no abiem vīriešiem mobilo ierīci mēģinājis cietušajai atņemt. Sieviete izteica vēlmi par notikušo rakstīt iesniegumu.

Pēc abu personu datu noskaidrošanas un pārbaudīšanas aizdomās turamais aizturēts un nogādāts Valsts policijā turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Skatīties video
Vecrīgā mēģina aplaupīt sievieti