Igaunijas ostas pilsētā Paldiskos no stāvkrasta jūrā iebraukusi automašīna. Trešdienas vakarā glābēji vadītāja sēdeklī atrada 28 gadus veca vīrieša līķi, ziņo portāls «Postimees». Pagaidām nav iemesla uzskatīt, ka būtu vēl citi bojāgājušie.

Trešdien ap plkst.17.15 glābšanas dienests saņēma ziņojumu, ka Paldiskos no ceļa nobraucis auto un pilnībā pakļuvis zem ūdens apmēram 15 līdz 20 metru attālumā no krasta.

FOTO: Karli Saul

Glābšanas dienesta pārstāvis atklāja, ka netālu no notikuma vietas tika atrasts nesprādzis kara laika bumbas fragments, tāpēc drošības apsvērumu dēļ meklēšana ap pusnakti tika pārtraukta.

Ceturtdienas rītā glābēji atgriezās incidenta vietā un centās izstumt automobili krastā. «Ūdenī automašīnas durvis nav iespējams atvērt. Cenšamies izvilkt auto krastā, lai pēc tam varētu atpazīt cilvēku,» sacīja vietējā operatīvā dienesta vadītājs Veiko Radlaine.

FOTO: Karli Saul

«Postimees» žurnāliste Kadrija Kūlaka ziņo, ka Otrā pasaules kara laika bumba tika atrasta vairāku desmitu metru attālumā no vietas, kur automašīna iebrauca jūrā. Notikuma vietā ir divi sapieru autobusi, viņa novēroja.

Policija uzsver, ka abi notikumi ir savā starpā nesaistīti.

22 Foto
Igaunijā auto no stāvkrasta iebrauc jūrā