Bruņots, kails vīrietis svētdienas naktī nošāvis četrus un ievainojis vēl vismaz četrus cilvēkus restorānā «Waffle House» ASV Tenesī štatā, vienā no Nešvilas priekšpilsētām, paziņojusi policija.

(Papildināta ziņa.)

Pēc policistu apraksta, šāvējs bijis baltādains vīrietis ar īsi apgrieztiem matiem. No slepkavības vietas viņš bēdzis kājām.

Skatīties video
Kails vīrietis restorānā ASV nošāvis četrus cilvēkus

Vienlaikus Nešvilas policija paziņojusi, ka šāvējs pie restorāna ieradies automobilī, kas reģistrēts uz 29 gadus vecā Ilinoisas štata iedzīvotāja Trevisa Reinkinga vārda. Tā lūgusi atsaukties visus, kam ir kaut kāda informācija par šo cilvēku.

Nešvilas policija sacīja, ka Reinkings notikumā vietā ieradies bruņots un ģērbies vien zaļā jakā. Dažas minūtes viņš sēdēja savā auto un vēroja cilvēkus, bet pēc tam paņēma savu «uzbrukuma stila ieroci» un restorāna ārpusē nāvējoši sašāva divus cilvēkus. Pēc tam viņš iegāja ēstuvē un turpināja šaut, nogalinot vēl divus cilvēkus.

Vairāki cilvēki savainojās ar stikla šķembām no logiem.

CNN ziņo, ka slaktiņu izbeidza kāds varonīgs restorāna apmeklētājs, kurš pēc šāvienu izdzirdēšanas paslēpās. Jaunais vīrietis, kas identificēts kā Džeimss Šovs jaunākais, vēroja šāvēju un, kad Reinkings uz brīdi ārtrauca šaut, metās viņam virsū un atņēma ieroci. Pēc tam Reinkings aizbēga.

21 Foto
Kails vīrietis restorānā ASV nošāvis četrus cilvēkus