Pieriebies, ka arvien vairāk it visur aizliedz pīpēt? Vai arī esi to pusē, kuri ciest nevar cigarešu dūmus? Šis izgudrojums palīdzēs gan smēķētājiem, gan to pretiniekiem. Ierīce Crown7 ir "cigarete", kuru var smēķēt, no kuras uzņemsi nikotīnu, bet kuras dūmi ir pilnīgi nekaitīgi.

Crown7 ir savdabīgs izgudrojums, kurš izskatās pēc tāda kā metāliska cigāra, kurā netiek ievietota tabaka, bet gan speciālas nikotīnu saturošas kārtridžas. Lai cigaretes emulācija būtu pilnīga, no tās kūp nekaitīgi garaiņi. Rezultātā smēķētājs var apmierināt gan fizisko organisma atkarību no nikotīna, gan garīgo pieradumu pie cigaretes kūpināšanas procesa.

Ja vēl neesat pārliecināts, vai šī mantiņa ir to vērta, tās ražotāji uzskaita šādas Crown7 priekšrocības:

1. Simulē dūmus.
2. Var lietot jebkurā vieta, kur smēķēšana ir aizliegta. Neviens nevar piekasīties par to, ka nabags tiek padarīts par pasīvo smēķētāju.
3. Crown7 darbojas stundām ilgi ar uzlādējamām baterijām.
4. Izdalītie garaiņi ir nekaitīgi.
5. Elegants Art Deko dizains, kas vēl joprojām palīdzēs justies stilīgam smēķējot.
6. Nav nekādas smakas, kas iesūktos drēbēs vai pārveidotu istabas aromātu.
7. Var ērti lietot jebkurā situācijā.

Produkta cena gan nav nekāda lētā, salīdzinot ar cigarešu paciņu, - 64,95 $. Taču pavērojot, cik strauji ceļas cigarešu cenas, iespējams, ka tas nav slikts risinājums. Vienīgais paliek aktuāls jautājums, cik maksā šīs kārtridžas un vai tās "garšo" tik pat labi kā īstas cigaretes.

Nobeigumā aicinu apmeklēt produkta mājaslapu, ja ir radusies interese par Crown7, un paskatīties video, kā šis produkts darbojas praksē.