Baltijas volejbola «Credit24» meistarlīgas sacensību otrā apļa maču sestdien aizvadīja «Biolars»/«Jelgava» komanda, kas savā laukumā ar 3-1 (25:20, 25:15, 30:32, 25:19) apspēlēja vienu no turnīra lejasgala vienībām «Limbaži»/MSĢ.

Kopvērtējuma līderei «Saaremaa» ir 43 punkti 16 spēlēs, kamēr 41 punkts 16 dueļos ir «Parnu» vienībai, ko pārstāv Toms Švans, bet trenē arī Latvijas izlasi vadošais Avo Kēls, savukārt 33 punktus 15 dueļos iekrājusi Austra Štāla trenētā Tallinas «Selver» komanda.

No Latvijas vienībām Jēkabpils «Lūši» ar 32 punktiem atguvuši piekto pozīciju, 26 punkti ir septīto vietu ieņemošajai «Biolars»/«Jelgava» vienībai, bet pie 24 punktiem tikusi astotnieku noslēdzošā RTU/«Robežsardze» komanda.

Savukārt «Daugavpils Universitāte» (DU) ar 11 punktiem ir 11. vietā, bet «Limbaži»/MSĢ ar astoņiem punktiem atrodas 14. pozīcijā starp 14 vienībām.

Šosezon «Credit24 Meistarlīgā» spēlē septiņas Igaunijas, piecas Latvijas un divas Lietuvas komandas, labākajām astoņām vienībām pēc divu apļu sacensībām iekļūstot ceturtdaļfinālā. Nesen līga ieguva ģenerālsponsoru arī Latvijā, līdz ar to sacensības tagad sauc «Credit24 Meistarlīga».

Nozīmīgākais volejbola klubu turnīrs Baltijas valstīs notiek jau 13. sezonu. Iepriekš tam ilgstoši ģenerālsponsors bija «Schenker», kas no sadarbības atteicās pirms diviem gadiem.