Spēle starp Latvijas un Dānijas izlases hokejistiem fanu teltī, Rīgā pie Kongresu nama, pulcēja lielas līdzjutēju masas. Lai skatītos spēli, cilvēki pie Kongresu nama ieradās ļoti laicīgi, un 30 minūtes pirms spēles sākuma bija izveidojušās pamatīgas rindas. Par galdiņiem nemaz nerunājot, jo visi bija rezervēti, tāpēc brīvu vietu, kur apsēsties, nebija.

Līdzjutēju prognozes par gaidāmo spēli atšķīrās, taču par to, ka uzvarēs Latvijas izlases hokejisti, šaubu nebija nevienam. Populārākās prognozes bija 3:1 un 3:2 mūsējo labā. Bija arī cilvēki, kuri prognozēja 4:3 mūsējo labā. Taču neviens nebija gaidījis to, ka spēle beigsies ar rezultātu 1:0, vienīgos vārtus gūstot Andrim Džeriņam.

Līdzjutēji stāsta, ka no komandas pirms pasaules čempionāta gaidīja ceturtdaļfinālu. Daži bija pārsteigti par patīkamajiem rezultātiem, jo nebija gaidīts, ka tiks atņemti punkti Kanādai un ASV. Taču bija arī cilvēki, kuri čempionātu gaidīja ar bažām, jo pārbaudes spēļu rezultāti nebija iepriecinoši.

31 Foto
Latvijas izlases fani seko līdzi izšķirīgajai spēlei pret Dāniju

Kopumā fanu teltī valdīja patriotiska atmosfēra – tika dziedātas dziesmas, notika aktīva līdzjušana, kā arī bija sajūtama kopības sajūta. Visi sanākušie cilvēki šeit bija viena mērķa vārdā – sagaidīt Latvijas uzvaru un iekļūšanu ceturtdaļfinālā.