Kādreizējā Brazīlijas valstsvienības zvaigzne Ronaldo uzskata, ka Pasaules kausa izcīņas finālturnīrā visi no Brazīlijas spīdekļa Neimara gaidījuši daudz vairāk. Viņš ne tuvu nebija līdera cienīgs spēlētājs.

«Man jāatzīst, mēs visi no Neimara gaidījām daudz vairāk, jo viņš ir savas valsts vadošais uzbrucējs. Bet nu jau viss ir aiz muguras, drīz jau sāksies Francijas čempionāts,» izdevumā AS citēts Ronaldo.

Neimars Pasaules kausā izpelnījās skarbu kritiku. Viņš bieži nepamatoti atradās uz zālāja, ar sāpju grimasēm sejā cenšoties pārliecināt galveno tiesnesi, ka pret viņu pārkāpti noteikumi. Līdz ceturtdaļfināla mačam viņš, vārtoties pa zālāju, esot pavadījis aptuveni 14 minūtes, kas ir pārliecinoši ilgākais laiks starp visiem turnīra dalībniekiem.

«Ar viņu vēl neesmu runājis, bet bija redzams, ka laukumā viņš ir sasaistīts,» teica Ronaldo. «Nezinu gan ar ko tas ir saistīts, varbūt ar savainojumu vai kaut ko citu. Domāju, ka šis Pasaules kauss viņam var daudz ko mācīt. Viņš ir jauns un talantīgs futbolists un nes lielu atbildību.»

Brazīlijas izlase Pasaules kausa izcīņā ceturtdaļfināla mačā ar 1:2 atzina Beļģijas pārākumu, kas turnīrā cīnīsies par trešo vietu.

35 Foto
Futbolists Neimars (Brazīlija)

«Vai viņš simulē? Pirms aptuveni pieciem gadiem runājām un šo lietu jautāju. Viņš toreiz teica, ka tā rīkojas, jo grib, lai pretinieks pārstāj pārkāpt noteikumus,» pastāstīja Ronaldo.

Neimars Pasaules kausa izcīņā guva divus vārtus un veica divas rezultatīvas piespēles. Tiesa, līdzjutējiem viņš vairāk atmiņā palicis ar savu vārtīšanos pa zālāju. Arī Brazīlijas mediji nekautrējās veltīt Neimaram kritiku, turklāt, atgriežoties dzimtenē, viņš izvairījās no tikšanās ar līdzjutējiem un preses pārstāvjiem.