Bijušais Londonas «Arsenal» galvenais treneris uzskata, ka Anglijas izlases līderis Harijs Keins ir ļoti vienkāršs futbolists, taču tajā pašā laikā arī ļoti produktīvs un inteliģents spēlētājs, ziņo Bleacher Report.

68 gadus vecais futbola treneris atzina, ka Keins nav no tiem spēlētājiem, kuram patīk lielīties un būt «izlecējam». «Ar savu vienkāršo raksturu, bet atbildīgo attieksmi pret darbu Keins ir sasniedzis futbola virsotnes,» uzskata Vengers.

«Viss, ko viņš dara uz laukuma, izskatās vienkāršs un paredzams, taču aizsargiem viņš ir murgs, jo tajā pašā laikā viņu ir grūti nolasīt,» sacīja Vengers.

Vengers uzskata, ka nevajag brīnīties, redzot Keinu Pasaules kausa finālturnīra rezultatīvāko spēlētāju priekšgalā, jo ar savu milzīgo darbu viņš to ir nopelnījis. Anglijas izlases kapteinis ar sešiem gūtajiem vārtiem ir rezultatīvākais futbolists, tuvākais sekotājs ir beļģis Romelu Lukaku ar četriem gūtajiem vārtiem, kuram atlikusi vēl tikai spēle par trešo vietu šajā finālturnīrā.

44 Foto
Pasaules kausa ceturtdaļfināls: Zviedrija - Anglija

24 gadus vecais Keins piedalās savā pirmajā Pasaules kausa finālturnīrā. Kopumā Anglijas izlases kreklā viņš ir aizvadījis 28 spēles, kuru laikā guvis 19 vārtus.

Pieredzējušais franču speciālists Arsēns Vengers pēc aizvadītās sezonas pameta slavenā Anglijas futbola kluba Londonas «Arsenal» galvenā trenera amatu. Līdz ar to noslēdzās Vengera 22 gadus ilgusī ēra pie «Arsenal» stūres.