Pašreizējais Anglijas futbola izlases sastāvs ir vienots un nav sašķelts, uzskata komandas līderis Harijs Keins.

Pašlaik 24 gadus vecais uzbrucējs noraidījis pieņēmumu, ka Anglijas izlases sastāvs ir sašķelts, un izteicies, ka visiem futbolistiem savstarpēji ir labas attiecības.

«Par to mums šobrīd nav jāuztraucas,» sacīja Keins. «Esam jau iepriekš spēlējuši kopā U-21 izlasē, un mums ir labas savstarpējās attiecības. Pašreizējā izlase ir vienota un noteikti nav sašķelta.»

Anglijas futbola leģendas Rio Ferdinands un Stīvens Džerārds iepriekš izteicās, ka viņu spēlēšanas laikā Anglijas izlasē bija iekšējas problēmas, jo spēlētāji pārstāvēja angļu klubus, kas savā starpā allaž aizvadīja spraigas cīņas.

Tāpat Keins uzskata, ka Pasaules kauss ir augstākais līmenis, ko var sasniegt futbolists. «Daru visu, ko varu, lai palīdzētu uzvarēt Totenhemas «Hostpur» klubam, taču Pasaules kauss pārspēj visus citus turnīrus. Es būtu pārsteigts, ja kāds futbolists uzskatītu, ka Pasaules kauss nav lielākais sporta notikums pasaulē.»

Visi Anglijas izlases futbolisti, kas iekļauti izlasē, pārstāv futbola dzimtenes komandas. Vislielākā pārstāvniecība izlasē būs no «Hotspur» vienības, kuras kreklā spēlē pieci valstsvienības futbolisti.

Pa četriem spēlētājiem būs no premjerlīgas čempiones Mančestras «City» un vicečempiones Mančestras «United», pa diviem futbolistiem būs no Lesteras «City» un «Liverpool», bet pa vienam no Stokas «City», Liverpūles «Everton», «Burnley», kā arī Londonas komandām «Chelsea», «Crystal Palace» un «Arsenal».

Uz Pasaules kausa finālturnīru nedosies pieredzējušais vārtsargs Džo Hārts, kurš izlasē aizvadījis 75 spēles. No pieteikumā iekļautajiem trīs vārtsargiem izlasē visvairāk spēļu - septiņas - ir Džekam Batlendam no Stokas «City».

Pieredzes bagātākais ar 58 spēlēm izlasē ir Gerijs Kehils, kurš pārstāv Londonas «Chelsea» komandu. Vairāk nekā 30 mačus valstsvienībā aizvadījuši aizsargi Kehils un Kails Volkers, pussargi Džordans Hendersons, Rahīms Stērlings un Ešlijs Jangs, kā arī uzbrucējs Denijs Velbeks.

Savukārt izlasē nevienu maču nav aizvadījuši «Liverpool» aizsargs Trents Aleksanders-Arnolds un «Burnley» vārtsargs Niks Pops.

Anglija Pasaules kausa G apakšgrupā spēlēs kopā ar Beļģiju, Tunisiju un Panamu.