Mančestras «City» komanda trešdien sasniedza jaunu Anglijas futbola premjerlīgas rekordu, uzvarot 15. spēlē pēc kārtas.

Aizvadītajā mačā Mančestras komanda ar rezultātu 4:0 (2:0) viesos apspēlēja Svonsī «City».

Iepriekšējais premjerlīgas rekords piederēja Londonas «Arsenal» komandai, kas 2002. gadā no februāra līdz augustam divu sezonu laikā uzvarēja 14 mačos pēc kārtas.

15 panākumus pēc kārtas Anglijas četrās augstākajās līgās, kas ietilpst profesionālajā sistēmā, līdz šim neviena komanda nebija guvusi.

Trešdienas spēlē divus vārtus iesita Davids Silva, kamēr pa reizei atzīmējās Kevins de Breine un Serhio Agvero.

Zīmīgi, ka pagājušajā sezonā 13 dueļos pēc kārtas uzvarēja Londonas «Chelsea» vienība, kas pēc tam triumfēja sacensībās.

Citā spēlē trešdien Mančestras «United» grūtā cīņā ar 1:0 (1:0) savā laukumā apspēlēja «Bournemouth», vienīgos vārtus iesitot Romelu Lukaku.

Vēl Totenhemas «Hotspur» ar 2:0 (1:0) mājās pārspēja Braitonas un Houvas «Albion», kamēr «Liverpool» savā laukumā cīnījās 0:0 (0:0) ar Vestbromvičas «Albion», bet Londonas «Arsenal» nospēlēja 0:0 (0:0) viesos ar Vesthemas «United».

Savukārt otrdien «Chelsea» viesos ar rezultātu 3:1 (2:0) droši uzvarēja Hadersfīldas «Town» vienību, nostiprinoties turnīra tabulas trešajā vietā.

Anglijas premjerlīgas kopvērtējumā pēc 17 kārtām līderei Mančestras «City» ir 49 punkti, bet ar 38 punktiem seko Mančestras «United», kamēr 35 punkti ir «Chelsea» rēķinā.

Tikmēr pa 31 punktam iekrājušas Totenhemas «Hotspur», «Liverpool» un «Burnley» komandas, bet «Arsenal» ar 30 punktiem atkāpusies uz septīto pozīciju.