Mančestras «United» galvenais treneris Žuzē Mourinju pēc svētdien piedzīvotā zaudējuma 1:2 Anglijas premjerlīgas spēlē sīvākajai konkurentei Mančestras «City» uzskata, ka cīņa par līgas titulu ir galā. Viņš arī veltīja kritiku mača galvenajam arbitram.

«Man žēl tiesneša Maikla Olivera. Viņš paveica labu darbu, šī nebija viegla spēle, bet viņš pieļāva būtisku kļūdu, kas izšķīra spēles rezultātu,» BBC citē Mourinju teikto. «Rezultāts varēja būt 2:2, bet netika fiksēts pārkāpums pret mūsu spēlētāju.»

Pēc spēles stadiona tunelī izcēlās asumi starp abu komandu pārstāvjiem. Lai viņus izšķirtu nācās iesaistīties policijas un apsardzes darbiniekiem.

Mourinju neapmierināja skaļā «City» komandas līksmošana. Viņš devās uz pretinieka komandas ģērbtuvēm un aizrādīja par pārāk skaļo mūzikas atskaņošanu, norādot, kā tādā veidā netiek respektēta «United» komanda. Vēlāk diskusijas pārauga strīdā un abu komandu pārstāvji pat izvicinājuši dūres.

«Vai cīņa par čempiona titulu jau ir beigusies? Droši vien jā. Mančestras «City» ir ļoti laba komanda, tās pusē ir veiksme, arī futbola dievs ir kopā ar to,» sacīja Mourinju. «Tomēr matemātiski viss vēl ir iespējams.»

Turnīra tabulas kopvērtējumā pēc aizvadītām 16 spēlēm «City» atrodas pārliecinošā līderpozīcijā. Otrajā vietā esošo «United» tā apsteidz jau par 11 punktiem, bet trešajā pozīcijā esošo Londonas «Chelsea» par 14 punktiem.