Ambiciozā Francijas futbola kluba Parīzes «Saint-Germain» prezidents Nasers Al Helaifi izteicies, ka par komandas jaunieguvumu Kiljanu Mbapē interesi izrādījuši arī citi klubi, turklāt par futbolista pakalpojumiem piedāvājuši lielāku naudas summu.

«Ticiet man, tā bija konkurences cīņa. Vairāki klubi par Mbapē piedāvāja vairāk naudas nekā mēs. Ikviens lielais klubs savā īpašumā vēlējās iegūt Kiljanu, bet mēs viņam stāstījām par mūsu projektu un ambīcijām,» intervijā «The Telegraph» teica Al Helaifi.

Debiju savas jaunās komandas rindās 18 gadus vecais uzbrucējs piedzīvoja pagājušajā nedēļā pret «Metz» (5:1). Viņš izcēlās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli.

«Viņš ir francūzis, parīzietis, un šis klubs ir viņa sirdī. Mbapē vēlējās palikt Francijā un aizstāvēt šīs valsts krāsas Čempionu līgā. Tāda bija viņa dziļā griba. Viņš vēlas rakstīt vēsturi šeit un to jau sācis darīt. Kiljans mīl PSG un sapņoja spēlēt šajā klubā,» izteicās Parīzes kluba prezidents.

18 gadus vecais uzbrucējs PSG komandai līdz nākamā gada 30. jūnijam pieder ar īres tiesībām. Pēc šīs sezonas beigām viņu no «Monaco» varēs izpirkt par 180 miljoniem eiro.

2016./2017. gada sezonā Francijas čempionātā Mbapē 29 spēlēs izcēlās ar 15 vārtu guvumiem un 11 rezultatīvām piespēlēm.