Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) noticis kārtējais daudzu miljonu darījums - Denveras «Nuggets» komandai pievienojies spēka uzbrucēja pozīcijas spēlētājs Pols Milseps, vēsta ESPN.

Pašlaik 32 gadus vecais amerikāņu basketbolists vienojies par līgumu uz trim sezonām, kuru laikā viņš saņems 90 miljonus ASV dolāru (79 miljoni eiro).

Milsepam pievienošanās «Nuggets» atsaukusi emocionālas atmiņas, jo basketbolists bērnībā kādu laiku dzīvoja Denverā, kur viņa ģimenei bija trūcīgi dzīves apstākļi. Basketbolista māte divās dienās pelnīja 12 dolārus, ar kuriem bija jāspēj pabarot četrus dēlus.

Pirmās septiņas sezonas NBA karjerā Milseps pavadīja Jūtas «Jazz» sastāvā, bet iepriekšējos četrus gadus viņš spēlēja Atlantas «Hawks» komandā.

Pagājušajā sezonā, kas spēlētājam bija rezultatīvākā karjerā, Milseps regulārajā čempionātā «Hawks» sastāvā piedalījās 69 mačos, vidēji spēlē izceļoties ar 18,1 punktu, 7,7 izcīnītām atlēkušajām bumbām un 3,7 rezultatīvām piespēlēm.

«Nuggets» pagājušajā sezonā regulārajā čempionātā guva 40 uzvaras un piedzīvoja 42 zaudējumus, ceturto gadu pēc kārtas nespējot iekļūt izslēgšanas turnīrā.