Ceturtdien, 11. janvārī, interneta medijus pāršalca ziņa par to, kā mazs bērns atradies uz ielas, kamēr viņa tēvs stundu pavadījis spēļu zālē, spēlējot automātus. Izrādās, ka par šokējošo atgadījumu pirmā ziņojusi šovā «Saimnieks meklē sievu» iepazītā līgaviņa Agnese Deptuā.

Tieši Agnese sociālajā vietnē «Facebook» publiskoja ierakstu, kurā aicināja cilvēkus pievērst uzmanību šādām situācijām.

«Lielākā daļa tikai mazo nofotografēja, nemaz nepajautājot, kas ar viņu ir noticis, kāpēc ir viens tumsā un aukstumā! Ar to es gribēju teikt, cilvēki, būsim iejūtīgāki, attapīgāki un palīdzēsim viens otram,» šādi par notikumu izsakās Deptuā.

Jau vēstīts, ka, ierodoties policijai, tika noskaidrots, ka bērns ārā pavadījis aptuveni stundu, kamēr viņa tēvs sēdējis siltumā.

Savukārt biedrība bezvests.lv paudusi izbrīnu par to, ka, pēc garāmgājējas vārdiem, kad policijas darbinieki bez bērna iegāja spēļu zālē un jautāja, kurš ir bērna tēvs, neviens no klātesošajiem neatzinās.

Tikai pēc tam, kad policijas darbinieki spēļu zālē ieveda bērnu un bērns tieši parādīja uz tēti, laimētavas klients atzinās, ka ir bērna tēvs.