Starp Dziesmu svētku nedēļas pasākuma viesiem bija arī sabiedrībā pazīstami cilvēki, piemēram, politiķis un ārsts Hosams Abu Meri un viņa mīļotā sieviete, LTV «Rīta panorāmas» vadītāja Linda Krūmiņa - šī bija pirmā reize, kad abi izgājuši sabiedrībā kā pāris.

Kā informē izdevums «Privātā Dzīve», pāris apmeklēja deju lieluzvedumu «Māras zeme».

Uz jautājumu, kādas ir Hosama attiecības ar dejošanu un dziedāšanu, viņš atzinās: «Švakas.» Savukārt Linda drosmīgi paziņoja: «Viņš dzied dušā!»

Kā zināms, Abu Meri un Krūmiņu vieno romantiskas attiecības jau pusgadu.

46 Foto
Deju svētku deju lieluzvedums "Māras zeme"

Iepriekš politiķis bija precējies ar «Hotel Roma» saimnieci Lindu Mūrnieci, tomēr pāris pērn paziņoja par šķiršanos.

«Šī ir vieta, kur vairākus gadus esam dalījušies ar priecīgām ziņām, smaidīgām bildēm un stāstījuši par to, kā mums iet. Katram atsevišķi un abiem kopā. Vienmēr esam saņēmuši atbalstu. Arī šodien atbalsts mums nepieciešams.

Mūsu skrejošās dzīves un straujās karjeras atstājušas pēdas mūsu ikdienā. Tieši ikdienas sīkumi ir tie, kas nogalina mīļumu. Lai tie nenogalinātu arī mūsu mīlestību, esam nolēmuši būt divi atsevišķi cilvēki, ne ģimene ar vienu uzvārdu. Tomēr mēs vienmēr būsim viens otram, lai rūpētos, palīdzētu un atbalstītu.

Mums paliek mūsu lieliskās draugu attiecības, un mums paliek mūsu bezgala piepildītie pieci laulības gadi. Stereotipi pieprasa, lai šķiršanās ir kas slikts un skumjš, bet mēs to redzam kā iespēju nosargāt mīlestību, savstarpēju cieņu un draudzību,» informēja Abu Meri un Mūrniece.

Pāris dokumentus par laulības šķiršanu parakstīja 14. jūnijā.