Sestdien, 19. maijā, ļaudis visā pasaulē sekoja līdzi prinča Harija un Meganas Mārklas kāzām. Lai arī oficiālā ceremonija bija pieejama ikvienam interesentam pie TV ekrāniem, ballīte gan risinājās aiz slēgtām durvīm. Izdevums «Daily Mail» un «The Telegraph» no pietuvinātiem avotiem publiskojis «karstākās» lietas, kas notika ballītē.

Ballītes rīkotājs - Harija tētis

FOTO: AFP/Scanpix

Izdevums «Daily Mail» vēsta, ka ballīte sākās ar vakariņām, kas tika pagatavotas no dabiskās lauksaimniecības produktiem. Tās sākās ar vieglām kanapē maizītēm un turpinājās ar tēmu «Kad pavasaris satiek vasaru». Vakariņas notika no 19.30 līdz 22.00, un tās organizēja Harija tēvs, princis Čārlzs.

Oficiālo ceremoniju apmeklēja 600 viesu, uz ballīti ieradās 200 cilvēku, tai skaitā tenisa zvaigzne Serēna Viljamsa (Serena Williams), aktieris Džordžs Klūnijs (George Clooney) ar sievu Amalu Klūniju (Amal Clooney), kā arī aktrise Prijanka Čopra (Priyanka Chopra) un citi.

13 Foto
Harija un Meganas kāzās ierodas Klūniju pāris

Princis Viljams teicis «neķītru runu»

FOTO: AFP/Scanpix

Pietuvināts avots izdevumam «Daily Mail» atklāja, ka Harija brālis Viljams ballītē sacīja visai neķītru uzrunu, kam pievienojās arī jaunā vīra draugi, Toms «Skipijs» Inskips (Tom «Skippy» Inskip) un Tomass van Straubenzijs (Thomas Van Straubenzee).

42 Foto
Harijs un Megana ir apprecējušies!

Uguņošana

FOTO: EPA/Scanpix

«The Telegraph» ziņo: kā jau īstās pasaku kāzās, arī princim Harijam un Meganai Mārklai par godu bija varena uguņošana, kas sākās 23.00.

Prinča Harija mūzika

FOTO: EPA/Scanpix

«The Telegraph» ziņo, ka mūzika pamatīgi iekustināja Vindzoras pils deju grīdu. Dīdžejs Sems Totolijs (Sam Totolee) savā mūzikas listē bija iekļāvis prinča Harija iemīļotākās house stila dziesmas. Starp citu, šis dīdžejs uzstājās arī Keitas Midltones (Kate Middleton) māsas Pipas Midltones (Pippa Middleton) kāzās pērn.

39 Foto
Gada karaliskās kāzas: Pipa un Džeimss

Tematiskie kokteiļi

FOTO: REUTERS/Scanpix

Viens no kokteiļiem, kas tika piedāvāts viesiem, bija ar nosaukumu «Kad Harijs satika Meganu» un sastāvēja no ingvera un ruma. Ingvers (angliski - ginger) ir asprātīga atsauce uz Harija rižajiem matiem. Bez šā kokteiļa, protams, darbojās arī bārs, kurā ikviens varēja izvēlēties savu iecienītāko dzērienu.

17 Foto
Princis Harijs un Megana Mārkla paziņo par saderināšanos

Pirmā deja

FOTO: AP/Scanpix

Tiek vēstīts, ka pāris savu pirmo deju aizvadīja pie Vitnijas Hjūstones (Whitney Houston) dziesmas «I Wanna Dance With Somebody (Who Loves Me)».

Eltona Džona uzstāšanās

FOTO: AFP/Scanpix

Džons uzstājās ne tikai oficiālajā daļā, bet arī vakara ballītē. Kad Harijs jautāja publikai, vai kāds prot spēlēt klavieres, uz to atsaucās pats Eltons Džons un klātesošajiem nospēlēja «Your Song», «Tiny Dancer», «Circle Of Life» un «I'm Still Standing».

9 Foto
Eltons Džons ar vīru Deividu Furnišu Harija un Meganas kāzās

Vakara vadītājs

FOTO: EPA/Scanpix

Komiķis Džeimss Kordens (James Corden) tika pie visai nopietnas lomas kāzu ballītē - viņš tika iecelts par vakara vadītāju un publikas izklaidētāju.