Daudzi kolekcionē ceļojumu biļetes, skatu kartiņas, pastmarkas, apsveikumus jubilejās, magnētiņus, dažādas figūriņas, bet ko kolekcionē pasaules mēroga slavenības?

18 Foto
Noķerta kadrā: Andželīna Džolija ar dēlu Ņujorkā

Aktrise Andželīna Džolija kolekcionē nažus un zobenus, dodoties uz dažādām pasaules malām, viņa vienmēr atved papildinājumus savai kolekcijai.

16 Foto
Noķerta kadrā: Viktorija Bekhema Ņujorkā

Dizainere Viktorija Bekhema aizraujas ar rokassomiņu kolekcionēšanu, turklāt to uzskata par lielisku naudas ieguldījumu. Zvaigznes kolekcijas vērtība ir aptuveni 3 miljoni dolāru.

12 Foto
Aktieris Džonijs Deps

Aktieris Džonijs Deps kolekcionē cepures, baložu skeletus, kā arī sikspārņu izbāzeņus.

7 Foto
Aktrise Nikola Kidmena

Aktrise Nikola Kidmena aizraujas ar dažādu valstu un laika posmu monētu kolekcionēšanu.

10 Foto
Dženiferas Lopesas perfektais augums

Dziedātāja un aktrise Dženifera Lopesa rūpējas par savu ārējo veidolu, reizēm mīl eksperimentēt ar izskatu, tieši tāpēc viņa iegādājusies parūkas, viņas mājā ir īpaša istaba, kurā glabājas simtiem parūku.

9 Foto
Supermodele Klaudija Šīfere

Supermodele Klaudija Šīfere jau kopš bērnības aizrāvusies ar kukaiņu kolekcionēšanu, modele iemācījusies tos gan noķert, gan pareizi izkaltēt.

13 Foto
Aktrise Rīza Viterspūna

Aktrise Rīza Viterpsūna, kā jau sieviete, dievina skaistu apakšveļu, tāpēc īpaši nepārsteidz fakts, ka aktrise kolekcionē senu veļu.

17 Foto
Spāņu aktrise Penelope Krusa

Aktrise Penelope Krusa zina - garderobes izvietošanai nekad nebūs par daudz pakaramo, tieši tāpēc zvaigzne sākusi iegādāties pakaramos un drīz vien tas kļuvis par hobiju – atrast un iegādāties pēc iespējas dažādākus pakaramos.