Atklājies, ka Britnijas Spīrsas jaunais mīļotais, fitnesa modelis Sems Asgari jau reiz izspēlējis tieši tās pašas kārtis attiecību jomā, kuras nu izspēlē ar Spīrsu. Atklājies, ka Sems pirms Spīrsas ticies ar Kolumbijas dziedātāju Mairu Veroniku un ar viņu iepazinies tieši tāpat kā ar Spīrsu – filmējoties videoklipā.

Fakts, ka Semam šīs nav pirmās attiecības ar slavenību un iepazīšanās notikusi tieši tāpat, kā ar Spīrsu - filmējoties zvaigznes videoklipā un iedodot lapiņu ar telefona numuru, ir skaidrs, ka fitnesa modelis izmanto slavenas, bet vientuļas sievietes, lai iemantotu popularitāti.

Beautiful day in Malibu with @samasghari 💙💙💙

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

Spīrsa tērē naudu modeļa labā, pērk apģērbu, dodas dārgās brīvdienās, dzīvo kopā un uztur modeli, bet viņš to apbur ar savu smaidu, komplimentiem un skaisto augumu, tieši tāpat, kā tas notika ar Kolumbijas dziedātāju Mairu Veroniku.

10 Foto
Dziedātāja Britnija Spīrsa

Asgari attiecības izmanto, lai iemantotu popularitāti fitnesa jomā, kā nekā slava tam palīdz kļūt par atzītu personību fitnesa pasaulē.

Runā, ka Britnijas tēvs uztraucas par meitu un tāpēc ir noalgojis vairākus privātdetektīvus, lai viņi izpētītu vīrieša pagātni un atrastu nesmukumus.