Reti kuram slavenību bērnam izdodas piedzīvot vienkāršu un mierīgu bērnību. Lielāko daļu no viņiem jau kopš dzimšanas ieskauj nauda, slava un uzmanība. Diemžēl bieži tas nāk par sliktu un ir cēlonis jauniešu visatļautībai un likuma pārkāpšanai, ziņo ranker.com. Par nelaimi, arī daļa no slavenajiem vecākiem nav kļuvuši par paraugu saviem bērniem, kas nozīmē, ka patiess ir teiciens «ābols no ābeles tālu nekrīt». Apkopojām dažus slavenību bērnus, kuriem nācies saķerties ar likumu.

Toms Henks un Rita Vilsone

FOTO: Rex Features/ Vida Press

Čets Henks, Toma Henksa un Ritas Vilsones otrais dēls, cīnījās ar narkotiku atkarību. Viņš iestājās rehabilitācijas centrā 2015. gadā, pēc tam kad bija izraisījis avāriju, kurā cieta šoferis Terijs Mogans. 2016. gadā Toms un Rita tika nosaukti par līdzatbildīgiem cietušā vadītāja prasībā pret Četu. Mogans teica, ka avārijā guvis fiziskas un emocionālas traumas un ka Henks un Vilsone ir daļēji vainīgi, jo zināja par dēla atkarību. Mogans apgalvo, ka Čets bija narkotisko vielu iespaidā, kad noticis negadījums.

9 Foto
Toms Henks un Rita Vilsone

Nikolass Keidžs

FOTO: Rex Features/ Vida Press

Nikolasa Keidža dēls Vestons (dzimis 1990. gada 26. decembrī) tika arestēts par vardarbību ģimenē 2011. gadā. Viņš arī devās uz rehabilitācijas centru, lai ārstētos no narkotiku atkarības.

8 Foto
Aktieris Nikolass Keidžs

Roberts Daunijs juniors

FOTO: Rex Features/ Vida Press

Roberta Daunija juniora dēls Indio Daunijs 2014. gadā tika arestēts par kokaīna glabāšanu. Policija apturējusi automašīnu, kurā braucis aktiera dēls un viņa draugs. Sajutuši gaisā marihuānas smaržu, likuma sargi izlēma veikt automašīnā kratīšanu un jaunieša apģērbā atrada kokaīnu.

Atgādināsim, ka arī Indio tēvam ir bijušas problēmas ar narkotikām, viņam pat reiz tika piespriesti sešpadsmit mēneši cietumsoda par narkotiku lietošanu un glabāšanu.

15 Foto
Roberts Daunijs jaunākais atzīts par pelnošāko aktieri

Džekijs Čans

FOTO: Wenn Ltd/ Vida Press

Džekija Čana dēlam Džeisijam tika piespriesti 6 mēneši Pekinas cietumā pēc tam, kad viņš policijas reida laikā 2015. gadā tika pieķerts glabājot narkotikas. Ķīnas policija 32 gadus vecā Džeisija dzīvoklī atrada 100 gramus marihuānas. Tas noticis, neskatoties uz faktu, ka Ķīnas valdība Džekiju Čanu 2009. gadā nodēvēja par «pret narkotiku» vēstnesi.

12 Foto
Džekijs Čans Jelgavā

Brūss Viliss un Demija Mūra

FOTO: Rex Features/ Vida Press

Brūsa Vilisa un Demijas Mūras meita Skauta (dzimusi 1991.gada 20. jūlijā) tika arestēta par viltus dokumentu uzrādīšanu policijai brīdī, kad tika pieķerta lietojam alkoholu neatļautā vietā. Savukārt Brūsa un Demijas jaunākā meita Talula 2014. gadā sāka ārstēšanos rehabilitācijas centrā pēc vairāku gadu uzdzīves.

8 Foto
Brūsam Vilisam Francijā piešķir komandiera pakāpes ordeni

Maikls Džordans

FOTO: AP/ Scanpix

Maikla Džordana dēls Markuss (dzimis 1990. gada 24. decembrī) 2012. gadā tika arestēts par nepieklājīgu izturēšanos un pretošanos arestam. Viņš bija iesaistījies skaļā cīņā ar divām sievietēm. Skandalozais vīrietis nesenā pagātnē savā Twitter kontā publicēja attēlu ar savu dzimumlocekli.

Maikls Duglass

FOTO: Sipa USA/ Vida Press

Kamerons Duglass, Maikla Duglasa un viņa bijušās sievas Diandras dēls, ir ticis arestēts vismaz trīs reizes par pārkāpumiem, saistītiem ar narkotikām. 2010. gadā viņam tika piespriesti pieci gadi cietumā par metamfetamīna pārdošanu.

Pēc atkārtotas cietuma noteikumu pārkāpšanas, noorganizējot, ka advokāts viņam piegādā narkotikas, Kamerona apcietinājuma laiks tika gandrīz dubultots.

18 Foto
Aktieri Ketrīna Zeta Džonsa un Maikls Duglass

Hjū Hefners

FOTO: Rex Features/ Vida Press

2012. gadā Hjū Hefnera tobrīd 21 gadu vecais dēls Marstons Hefners tika arestēts par savas draudzenes Klēras Sinklēras iekaustīšanu. Viņam tika piespriestas 52 nedēļas «vardarbības programmas» ietvaros, kā arī aizliegums tuvoties cietušajai.

63 Foto
«Playboy» žurnāla «tēvs» Hjū Hefners

Laionels Ričijs

FOTO: AFP/ Scanpix

Laionela Ričija meita Nikola Ričija (dzimusi 1981. gada 21. septembrī) 2003. gadā tika apsūdzēta par heroīna glabāšanu. Kā arī 2006. gadā tika notiesāta par braukšanu dzērumā.

16 Foto
TV šovu zvaigzne Nikola Ričija

Martins Šīns

FOTO: Rex Features/ Vida Press

Martina Šīna dēls Čārlijs Šīns (dzimis 1965. gada 3. septembrī) ir paraugs tam, kas ir problemātisks bērns. Šīns ir bijis arestēts par vairākām narkotiku lietošanas un glabāšanas, kā arī uzbrukumu apsūdzībām.

9 Foto
Čārlijs Šīns: Esmu HIV pozitīvs