2018. gada 5. maijā «SMScredit.lv Stipro skrējiens», kas organizēts par godu Latvijas Neatkarības deklarācijas gadadienai svinēs savu apaļo jubileju – 10 gadus. Vēl īpašāku šo notikumu padara tas, ka nākamgad «SMScredit.lv Stipro skrējiens» norisināsies kā viens no Latvijas valsts simtgades programmas notikumiem.

Kā zināms 2018. gada 18. novembrī tiks svinēta Latvijas valsts simtgade. Sagaidot to godam un cienīgi, valsts simtgadei veltīts plašs pasākumu un norišu klāsts, piedaloties ikvienam, kurš Latviju sauc par mājām.

Deviņu gadu pastāvēšanas laikā mēs, «SMScredit.lv Stipro skrējiens», esam bijuši liecinieki tam, kā ik gadu trasē dodas vairāki tūkstoši dalībnieku. Noskrieti tūkstošiem kilometru, litriem izlieti sviedri un gandarījumu asaras. Kopīgiem spēkiem pārvarot simtiem šķēršļu cauri ūdeni un dubļiem esam parādījuši tautas saliedētību, gribasspēku, drosmi, enerģiju un spītu, kas tik ļoti raksturīgs latviešu tautai. Lepni varam teikt, ka Latvijā ir daudz dažādu maratonu un skriešanas sacensības, bet «SMScredit.lv Stipro skrējiens», kas veltīts Latvijas Neatkarības deklarācijas gadadienai, tikai viens.

Šis ir patriotisks skrējiens, kurā izjust vēl nebijušu kopības sajūtu un sniegt palīdzīgu roku. Tieši tāpēc, sagaidot Latvijas valsts simtgadi, aicinām ikvienu piedalīties «SMScredit.lv Stipro skrējiens», tādējādi Latvijai dāvājot skrējienu.

2018. gada 5. maijā «SMScredit.lv Stipro skrējiens», kas norisināsies atpūtas un sporta bāzē «Zelta Zirgs», Ķegumā, kopumā tiks doti pieci starti dažādās distancēs, kas izveidotas par godu Latvijas valsts simtgadei. Tāpat tiek veidoti jauni šķēršļi, lai skrējienu padarītu aizraujošāku, kā arī domāts par esošo caurlaidību.

Nosvinēt Latvijas Neatkarības atjaunošanas gadadienu citādāk!