Aizvadīto nedēļas nogali ar skaļu ballīti iesāka pašmāju repa grupa «Singapūras satīns», kas īpašā gaisotnē prezentēja savu debijas albumu «Iespēja viena». Pasākums norisinājās uz pasažieru kuģa «Liepāja», kas šūpojās un kursēja pa Daugavas viļņiem. To apmeklēt bija lemts tikai aptuveni 100 īpaši izredzētām personām, no kurām lielākā daļa bija grupējuma draugi un atbalstītāji.

«Mēs gribam pateikties pilnīgi visiem, kuri ar mums nosvinēja šo nozīmīgo notikumu, un īpašs paldies Peldu ielas republikas kolektīvam par šo iespēju vienu. Satīns vienmēr cenšas atrast jaunus veidus, kā pārsteigt fanus un klausītājus, tāpēc tā vietā, lai ietu uz klubu, mēs likām klubam nākt pie mums. Šis bija pirmais slazds uz ūdens, un esam ļoti pateicīgi pasākuma apmeklētājiem par to, ka tomēr neviens nenoslīka, lai gan bukmeikeru prognozes pirms pasākuma liecināja par pretējo,» par muzikālo ballīti vēsta grupas pārstāvji.

Pasākumā netrūka arī dažādu atraktīvu notikumu - sanākušie viesi tika cienāti ar grupas sarūpētiem našķiem un dzērieniem, kā arī ar ansambļa atbalstītāju sagādātajām dāvanām. Tāpat neiztika bez intīma koncerta, albuma atskaņošanas un līdz šim populārākās albuma dziesmas «Pūpolsvētdiena» īpašas godināšanas.

Grupas pārstāvji neslēpa sajūsmu par albuma iznākšanu un vaļsirdīgi dalījās stāstos par šā garadarba tapšanu: «Mēs gribējām iet vēl tālāk un pierādīt, ka mums miera nav. «Iespēja viena» nav tikai 17 repa dziesmu apkopojums, jo pat paviršākie klausītāji šeit atpazīs gan RnB aprises, gan elektronikas un «new school» piegaršu un arī vasarīgus regetona ritmus. Pie tam - albumu papildina četri īpaši piemeklēti «skiti», kas ar savu vēstījumu pierāda, ka uz šīs zemītes viss ir ciklisks.»

Albuma tapšanā piesaistīti gan vietējie, gan ārzemju bītmeikeri.

Albums ierakstīts un apstrādāts Dirty Deal Audio studijā un pieejams visos lielākajos straumēšanas servisos, kā arī grupējuma oficiālajā YouTube kanālā.

24 Foto
"Singapūras satīns" prezentē ilgi gaidīto debijas albumu