Rīgas Doma dārzā, 1. jūlijā, plkst. 21, festivālā «Rīgas Ritmi 2017» uzstāsies enerģiskā soula, fanka grupa no Francijas «Electro Deluxe».

Dibināta 2001. gadā, grupa «Electro Deluxe» ir paspējusi laist klajā sešus studijas albumus, iekarot Francijas un Eiropas lielākās skatuves. Ar saviem ekspresīvajiem un emocijām piesātinātajiem priekšnesumiem kļuvusi par vienu no pieprasītākajām mūzikas grupām Eiropas lielākajos džeza un popmūzikas festivālos.

Sākotnēji «Electro Deluxe» bijis mūziķu kvartets, bet kopš 2010. gada, kad grupai pievienojās solists, Amerikas Savienotajās valstīs dzimušais Džeimss Koplijs (James Copley), grupas skanējums ieguvis citu nokrāsu. Džeimss pārņem skatuvi ar savu lielisko balsi un neizsīkstošo enerģiju, saglabājot eleganci un šarmu, padarot grupas uzstāšanās neaizmirstamas.

Grupas jaunākais, 2016. gadā, izdotais albums «Circle» iekarojis Francijas radio topu virsotnes. Rīgā grupa prezentēs dziesmas no jaunākā albuma un arī populārākos skaņdarbus no iepriekšējiem albumiem.

Festivāls «Rīgas Ritmi 2017» šogad norisināsies no 28. jūnija līdz 1. jūlijam, kā lielāko jaunumu izceļot koncertu norises vietu, izcilo arhitektūras pieminekli – Rīgas Doma dārzu.

Biļetes visās «Biļešu Paradīze» tirdzniecības vietās un internetā www.bilesuparadize.lv.