«Weekend Baltic» festivāla programmu papildina «reiva krusttēvi» - «The Prodigy», kas festivālā sniegs dzīvo priekšnesumu ar iespaidīgu gaismu un skaņu tehniku, kā arī Zhu, Andy C, Brennan Heart, Malaa, Lemon Fight, Madison Mars, Syn Cole, Lemaitre, Púr Múdd, Rämmar dj, Andres Puusepp & Andres Aljaste un Relanex, ziņo festivāla rīkotāji.

«The Prodigy» ir bijusi elektroniskās deju mūzikas kulta grupa jau gandrīz 30 gadus un ir pārdevusi vairāk nekā 30 miljonus albumu visā pasaulē. Apvienības veiksmes pirmsākumi meklējami jau 90. gados Eseksā, kad tika izdots pirmais albums «Experience», kurš uzreiz ieguva platīna statusu un kura singli «Charly», «Everybody in the Place», «Fire», «Jericho» un «Out of Space» ierindojās mūzikas topu virsotnēs.

Lielākie «The Prodigy» sasniegumi nāca līdz ar albuma «The Fat of the Land» izdošanu, kurš iekaroja ne tikai Lielbritānijas, bet arī ASV mūzikas tirgu ar tādiem sensacionāliem hitiem kā «Firestarter», «Breathe», «Smack My Bitch Up» u.c., kuri ne tikai vairāk nekā pirms 20 gadiem ienesa jaunas vēsmas mūzikas dzīvē, bet arī mūsdienās joprojām ir ļoti aktuāli.

«The Prodigy» tiek dēvēti par «reiva krusttēviem», kā arī uzskata par big beat žanra pamatlicējiem kopā ar tādām grupām kā «Chemical Brothers» un «Fatboy Slim». «The Prodigy» ir ieguvuši neskaitāmas mūzikas balvas, to skaitā divas «Brit Awards», trīs MTV mūzikas video balvas, divas «Kerrang!» balvas, piecas MTV Europas mūzikas balvas u.c.

Līdz šim festivālā, kurš norisināsies no 16. lidz 18. augustam Pērnavas pludmalē, jau iepriekš izziņoti šādi mākslinieki (alfabētiskā secībā): 5miinust, A boogie wit da hoodie, AC Slater, Afrojack, Alan Walker, Arop, Axwell/\Ingrosso, Big Shaq, Bombossa Brothers, Brooks, David Guetta, Desiigner, Don Diablo, Galantis, Hardwell, Headhunterz, Kert Klaus, Kygo, Martin Jensen, Martin Solveig, Moksi, Netsky, Oliver Heldens, Post Malone, Proteus, R3hab, Sigma, Slushii, $uicideboy$, Swanky Tunes, The Second Level, Tujamo, Tungevaag & Raaban un Yob Nahmir. Nākamā mākslinieku izziņošana gaidāma jau 30. aprīlī.

Festivāla biļešu cena mainīsies jau 7. maijā, nenokavē un iegādājies biļetes savlaicīgi www.weekendbaltic.com un «Biļešu servisa» tīklā.

67 Foto
"Weekend Baltic Festival 2017" izskan ar skaļu pludmales ballīti Martin Garrix izpildījumā