Salacgrīvā noritējis trīs dienu garais mūzikas festivāls «Positivus», kas pulcējis līdzīgu skaitu klausītāju kā katru gadu. Šogad festivāla apmeklētājus lutinājis arī saulainais laiks, kas mudinājis ne tikai doties uz koncertiem, bet arī labprāt iesaistīties dažādās izklaidējošās aktivitātēs, pavadīt laiku pie jūras vai atpūtas zonās. TVNET piedāvā foto atskatu uz visām festivāla dienām.

33 Foto
Salacgrīvā ierodas pirmie "Positivus 2017" festivāla apmeklētāji

Pirmajā festivāla dienā uz galvenās «Lattelecom» skatuves spēlēja «Trad.Attack», «Nothing but Thieves», «Maximo Park» un «Pixies», bet uz otras lielākās - «Nordea» skatuves - kāps «Baložu pilni pagalmi», «Get Your Gun», «Margaret Glaspy», «Cigarettes After Sex», «JP Cooper» un «Grandmaster Flash». Pirmie uz «Palladium» skatuves uzstājās «Beyond Beyond», «Okym & Tiiu», «Ezeri», «Chris Noah», «Edavārdi», «Singapūras satīns» un «Bandmaster». «Electric Room» skatuvē spēlēja «Makree», «Aeroplane», «DJ Nova», «Araabmuzik» un «DJ Rudd».

17 Foto
Grupa "Pixies" satricina festivālu "Positivus 2017"
199 Foto
Aizvadīta pirmā festivāla "Positivus 2017" diena

Otrajā festivāla dienā spēlēja Elija Goldinga, «Austra», «Nightwave», «Rachel Claudio & Rick Feds», «Only Lovers Left Alive», «The Dissidents», «Rae Sremmud», «Kamasi Washington», «Dzelzs vilks» un daudzi citi.

221 Foto
Festivāla "Positivus 2017" 2.diena
21 Foto
Kamasi Vašingtona uzstāšanās festivālā "Positivus 2017"
41 Foto
Elija Goldinga priecē "Positivus 2017" apmeklētājus

Savukārt festivāla noslēguma dienā starp vairākiem citiem izpildītājiem uzstāsies «Alt-J», «The Lumineers», «Pienvedēja piedzīvojumi», «Mesa», «Satellites LV» un citi.

174 Foto
"Positivus" nenogurdināmi turpinājās 3 dienas - 3.diena bildēs
21 Foto
Ar grandiozu "alt-J" koncertu noslēdzies "Positivus 2017" festivāls
18 Foto
"Durvis" atvēris "Positivus 2017"; ierodas pirmie apmeklētāji
45 Foto
Positivus mode: 3.diena