Ne visi cilvēki ir radīti dzīvei galvaspilsētas centrā, jo īpaši ģimenes, kurās aug mazi bērni. Ir vēlēšanās nodrošināt savām atvasēm svaigu gaisu un vietu, kur izskrieties. Arī pašiem ir vēlme pēc darba dienas pilsētā pabūt pie dabas, izbaudīt klusumu un mieru. Nekustamo īpašumu sludinājumu portāls City24.lv piedāvā aplūkot piecus skaistus un plašus īpašumus Pierīgā, kurus šobrīd ir iespēja īrēt.

Privātmāja elitārā ciematā Babītē

Īrei tiek piedāvāta 360 kvadrātmetrus liela māja Babītē «Green Village» ciematā, ko veido elitāra rakstura mājas. Ciemata ēkas radījuši Latvijā pazīstami arhitekti un dizaineri, uzsverot komforta sajūtu. Māja atrodas meža ieskautā vietā, kas rada patiesi harmonisku noskaņu. Tās pirmajā stāvā izvietota halle, viesistaba kopā ar virtuvi, kabinets/viesu istaba, saimniecības telpu komplekss, atpūtas zona ar saunu, dušas telpu, kā arī ģērbtuve, vannas istaba un divas terases. Otrajā stāvā – četras guļamistabas, 2 vannas istabas un balkons. Šis īpašums būs lielisks ģimenei, jo meža parkā ir izveidotas piknika vietas, ciemata teritorijā ir laukums bērniem un sportiskām aktivitātēm.

FOTO: City24.lv

Elegants īpašums Mārupē

Īrējot īpašumu Krēsliņu ielā, iegūsi ne vien elegantu savrupmāju, bet arī viesu māju ar pirti un dīķi. Pateicoties ūdens filtrācijas iekārtai, dīķi var izmantot arī kā baseinu. Dzīvojamās mājas kopējā platība ir 200 kvadrātmetri, savukārt viesu mājas – 90 kvadrātmetri. Abas ēkas ir labiekārtotas un gaida kārtīgus īrniekus.

FOTO: City24.lv

Privātmāja Baltezera krastā

Ārkārtīgi ainaviskā un sakoptā teritorijā ezera krastā īrei tiek piedāvāta 330 kvadrātmetrus liela privātmāja Baltezerā. Tās interjerā un eksterjerā dominē gaišas krāsas, kas tai piešķir pozitīvu auru. Mājoklī ir plaša viesistaba ar kamīnu, aprīkota virtuve, guļamistabas, divas vannas istabas, saimniecības telpa, garāža trīs automašīnām un kvalitatīva signalizācija.

FOTO: City24.lv

Gaumīga dzīvesvieta Berģos

300 kvadrātmetrus lielā māja Berģos īpaša ne vien ar zaļo un labiekārtoto atrašanās vietu, bet arī tās gaumīgo dizainu. Mājā ir divas guļamistabas, kabinets, viesistaba, ēdamistaba, virtuve, katlu telpa, trīs vannas istabas, garāža divām automašīnām un divas terases. Īpašums atrodas netālu no meža un ezera, kas sniedz iespēju doties mierpilnās pastaigās, kā arī baudīt ūdens priekus.

FOTO: City24.lv

Plaša māja absolūta miera cienītājiem

Ja mīli komfortu un vari lepoties ar lielu ģimeni, tad šī 714,3 kvadrātmetrus lielā māja Stopiņu novadā būs tieši laikā. Tai ir četri stāvi, kuros var atrast ārkārtīgi daudz iebūvētu mēbeļu ar funkcionālu nozīmi. Īpašumā ir arī skaisti iekopts dārzs, dīķis, peldētava un saimniecības ēka. Piemājas teritorija ir nožogota un apaudzēta ar dzīvžogu.

FOTO: City24.lv