Nekustamo īpašumu attīstītājs «KBO» sācis dzīvokļu rezervāciju jaunā projektā «Akācijas» Imantā, Rīgā. Dzīvokļu kompleksā būs četras ekonomiskās klases daudzdzīvokļu mājas, katrā no tām 54 dzīvokļi. Projekta realizēšanā tiks investēti vairāk nekā 15 miljoni eiro.

SIA «KBO» valdes loceklis Oskars Dzirnieks norādīja, ka jauno kompleksu «Akācijas» plānots attīstīt Imantā, Rīgā. Dzīvokļu kompleksā būs četras ekonomiskās klases daudzdzīvokļu mājas ar 54 dzīvokļiem katrā. Četrās deviņu stāvu mājās būs dzīvokļi 40 līdz 78 kvadrātmetru platībā. Dzīvokļi tiks piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari un aprīkoti ar ērtībām. Dzīvojamās mājas teritorijā būs arī autostāvvieta un bērnu rotaļu laukums.

FOTO: SIA "KBO"

«Šobrīd pieprasījums pēc ekonomiskās klases segmenta dzīvokļiem jaunajos projektos aizvien pārsniedz piedāvājumu, tāpēc Rīgā, Imantā, attīstīsim vēl vienu dzīvojamo māju projektu.

Mūsu līdzšinējā pieredze, realizējot projektu «Imantas ozoli», rāda, ka iedzīvotāji nevēlas pārmaksāt par lieko platību dzīvoklī, tāpēc visbiežāk izvēlas mājokli līdz 70 kvadrātmetriem. Jauno ēku projektēšanā un būvniecības procesā īpaša uzmanība tika pievērsta energoefektivitātei, mūsdienu tehnoloģijām un ekonomiska dzīvesveida īstenošanai,» skaidroja Dzirnieks.

Jaunais daudzdzīvokļu projekts «Akācijas» būs mērāms vairāk nekā 13 000 kvadrātmetru platībā. Četrās deviņu stāvu mājās atradīsies 216 individuālām prasībām piemēroti dzīvokļi - ar vienu, divām un trīs guļamistabām - 40 līdz 78 m² platībā. Dzīvokļi tiks piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari un aprīkoti ar visām mūsdienīgai dzīvei nepieciešamajām ērtībām, tās piemērotas kā jaunajiem profesionāļiem, tā ģimenēm ar bērniem.

FOTO: SIA "KBO"

«Akāciju» projektēšanā ņemtas vērā aktuālākās pircēju vajadzības un mūsdienīgi tehnoloģiski risinājumi.

Ēku novietojums projektā plānots tā, lai dzīvokļos maksimāli izmantotu dienas gaismu, kā arī norobežotos no pilsētas skaņām. Dzīvojamās mājas teritorijā būs autostāvvieta un bērnu rotaļu laukums. Dzīvokļu cenas projektā būs sākot no 1600 EUR/m². Ēkas plānots nodot ekspluatācijā jau 2018.gada nogalē.

Nekustamo īpašumu attīstītājs «KBO» pārstāv Somijas uzņēmuma «Insinööritaimisto Bertel Ekengren» nekustamā īpašuma projektus Latvijā.