Nākamajās brīvdienās, 26. un 27. maijā, norisināsies Atvērto durvju dienas maratons, kad vienā dienā un laikā vairāki jaunie projekti Rīgā un Pierīgā vērs vaļā durvis potenciālajiem īpašumu pircējiem. 

Jauno projektu Atvērto durvju dienas maratons ir unikāla iespēja vienā dienā apskatīt vairākus jaunos projektus un uzzināt par dzīvošanas priekšrocībām tajos, lai atrastu un izvēlētos tieši savām prasībām, iespējām un vēlmēm piemērotāko jauno mājokli. Pasākuma laikā būs iespējams arī uzzināt un izmantot īpašo SEB bankas piedāvājumu mājokļa kredītam.

FOTO: City24.lv

Kopumā Atvērto durvju dienas maratonā piedalās un būs apskatāmi 11 jaunie projekti: «Staraja Rusas 8» (Klīversala, Rīga), «Tuvidi» (Baloži, Ķekavas novads), «River Park Apartments» (Klīversala, Rīga), «Rīgas 51» (Dzintari, Jūrmala), Iecavas iela 5 (Dubulti, Jūrmala), «Riverside Residence» (Ķīpsala, Rīga), «Zundas Dārzi» (Ķīpsala, Rīga), Zirņusala (Salaspils), «Garden Apartments» (Mežaparks, Rīga), «Park Residences» (Dzintari, Jūrmala), «Baltozoli» (Dzirciems, Rīga).

Plašāku informāciju par jaunajiem projektiem, kas piedalās Atvērto durvju dienas maratonā, kā arī par īpašo piedāvājumu mājokļa kredītam iespējams uzzināt kampaņas mājas lapā. Ieskaties un piesaki savu dalību Atvērto durvju dienas apmeklējumiem.