Tīmeklī nonākušas jaunas detaļas par grafiskajām seksa ainām skandalozā režisora Larsa fon Trīra (Lars von Trier) jaunajā erotiskajā filmā «Nymphomaniac». Šīs nedēļas intervijā izdevumam «Hollywood reporter» filmas producente Luise Vesta (Louise Vesth) teica, ka «Nymphomaniac» visiespaidīgākās, episkākās filmas ainas tiks filmētas, izmantojot digitālās kombinācijas, kuras apvienos zvaigžņu sejas un dublieru ķermeņus.

Pēc Larsa fon Trīra ieceres aktieri, atdarinot seksa ainas, kadrā parādīs tikai savas sejas, ķermeņi tiks pievienoti vēlāk no dublieriem - īstiem pornofilmu aktiem.

Pašpasludinātu nimfomāni gaidāmajā filmā spēlēs franču aktrise Šarlote Geinsbūra (Charlotte Gainsbourg), bet viņas mīļāko - Holivudas uzlecošā zvaigzne Šaija Labafs (Shia LaBeouf)

«Mēs iemūžināsim aktierus tēlojam, ka viņiem ir sekss, un tad iemūžināsim viņu dublieru ķermeņus, kuriem patiesi būs sekss, un tad, liekot kopā filmu, apvienosim dublieru ķermeņus ar zvaigžņu sejām,» Vesta saka. «Tātad līdz viduklim seja un ķermenis būs zvaigznes, bet zem vidukļa - viņu dublieru.»

FOTO: Zentropa Entertainments

Informācija par precīziem veidiem, kā apvienot šīs divas lietas, ir joprojām neskaidra, bet Vesta aprakstīja procesu kā ļoti rūpīgu kadru kopā līmēšanu. Tas arī ir iemesls, kāpēc filmu pēdējā mirklī izņēma no šā gada Kannu kino festivāla.

Pagājušajā nedēļā filmas producente izteicās, ka viņi nepiedalīsies festivālos, bet tā vietā prezentēs filmu Vācijā šā gada 25. decembrī.

Maz ir zināms filmas sižets. Filmas izplatītāji nekomentē sižetu un paredzētās seksa ainas, aizbildinoties, ka ir parakstījuši konfidencialitātes līgumus.

Tie kas ir redzējuši fragmentus no režisora jaunās filmas, uzskata, ka tā ir pilnīgi citā stilā, stāsts tiek šķetināts atšķirīgāk nekā jebkurā citā filmā, ekrānā parādās vārdi un simboli neatkarīgi no sižeta. Viens no filmas sponsoriem izteicies, ka nekad dzīvē nav redzējis neko tādu kā šī filma.

Fon Trīrs, kurš ir radījis tādas filmas kā «Dogvila» un «Melanholija», nekad nav vairījies no skandāliem. Viņa brutāli sadistiskā filma «Antikrists» radīja šoka viļņus kinoteātros 2009. gadā.

Režisors iemantoja skandalozu slavu, kad 2011.gadā viņu izraidīja no Kannu kinofestivāla par jokojot izteiktu atbalstu Ādolfam Hitleram. Tā bija pirmā izraidīšana pasaules nozīmīgākā filmu festivāla vēsturē.