Amerikāņu aktieris Šaija Labafs (Shia LaBeouf) piekritis skandalozā dāņu kinorežisora Larsa fon Trīra (Lars von Trier) topošajā filmā «Nymphomaniac» filmēties īstās seksā ainās. Aktieris gan atzinis, ka ir šausmās par sadarbību ar fon Trīru.

«Fon Trīrs ir ļoti bīstams. Viņš ir visbīstamākais tipiņš, ar kādu man jebkad bijusi darīšana. Es esmu šausmās. Es esmu ļoti pārbijies, un tieši tāpēc man ir jāiet pie viņa. Tad jau redzēsim, kas notiks,» par gaidāmo filmēšanu stāstīja Labafs.

Fon Trīra topošajā erotiskajā drāmā «Nymphomaniac» filmēsies arī Šarlote Geinsbūra, Nikole Kidmena, Viljems Defo un Stelans Skarsgords.

Larss fon Trīrs
Larss fon Trīrs FOTO: REUTERS/ScanPix

««Nymphomaniac» sižets ir tieši tāds, kāds ir tās nosaukums. Tas ir Larss fon Trīs, veidojot filmu par to, ko viņš dara. Piemēram,

scenārijam virsū ir piezīme, kas būtībā nozīmē, ka mēs to visu darīsim pa īsto.

Visu, kas ir nelikumīgs, mēs filmēsim aizmiglotos kadros. Visādi citādi viss notiks pa īstam,» stāstīja Labafs.

Jautāts, uz ko viņš ir gatavs filmēšanas laukumā, aktieris piezīmēja, ka: «Visu, kas tiks prasīts. Es domāju, ka mēs visi tā darīsim.»

Labafs nesen atkailinājās islandiešu postroka grupas «Sigur Ros» jaunajā videoklipā, kas izraisījis plašu ažiotāžu medijos.

Instrumentālā skaņdarba «Fjogur Piano» videoklipu veidojusi augsti vērtētā izraēliešu režisore Alma Harela.

Astoņas minūtes garajā klipā filmas «Transformers» zvaigzne un aktrise Denna Tomasena kaili guļ kopā gultā, apmainās ar drēbēm, dejo un cīkstas.