Skaidrs, ka spoki neeksistē, homeopātija nestrādā, ekstrasensu nav un zvaigznes Visumā nekādi neietekmē mūsu dzīves. Tomēr Daugavpilī mums gadījās uzņemt foto, par ko, pētot tuvāk, radās daži grūti atbildami jautājumi. Varbūt tev ir pa spēkam atrisināt šo «mistēriju»?

Pirmdien, 4. decembrī, bildējot sniegoto Daugavpili un brienot pa kluso Nometņu ielu, manu uzmanību piesaistīja kāda pamesta māja ar simpātisku balkonu. Nobildēju un devos tālāk savās gaitās. Vēlāk, apstrādājot bildes, pamanīju interesantu skatu otrā stāva kreisās puses logā.

FOTO: Mārtiņš Otto/TVNET

FOTO: Mārtiņš Otto/TVNET


Pasmīkņāju bārdā un joka pēc aplūkoju, kas notiek «Google Maps» ar šo māju, bildē, kura uzņemta 2014. gadā. Tad ap sirdi palika nedaudz baisi. Mājas adrese ir Nometņu iela 21, Daugavpils.

FOTO: Google maps

FOTO: Google maps


Naktī atgriezos pie mājas, taču neko «aizdomīgu» nemanīju. Arī nākamajā dienā neko līdzīgu nobildēt vairs neizdevās. Ielas otrā pusē ir vien daži koki, nekas cits tur neatrodas.

Māja naktī
Māja naktī FOTO: Mārtiņš Otto/TVNET
Atkārtoti apmeklēta
Atkārtoti apmeklēta FOTO: Mārtiņš Otto/TVNET


Šeit vai lejuplādēt bildi neapstrādātā veidā un aplūkot pats, kā vien sirds kāro. Kā tev šķiet - kas tur redzams? Pastāsti komentāros!

https://failiem.lv/u/w44hpyj4

20171207_130326_9018.jpg

53 Foto
TVNET pastaiga pa sniegiem klāto Daugavpili