Auns
21.03 - 19.04

Jūs nejauši atklāsiet veidu, kā pēc iespējas īsākā laikā tikt pie ievērojama kapitāla. Sadarbojieties tikai ar tuviem draugiem, nepiesaistiet savam plānam liekas personas.

Vērsis
20.04 - 20.05

Jums katastrofāli trūks naudas, lai apmierinātu savas vai ģimenes locekļu vēlmes. Tomēr darba maiņai laiks ir ārkārtīgi nelabvēlīgs, tādēļ apbruņojieties ar pacietību un pagaidiet labākus laikus.

Dvīņi
21.05 - 20.06

Jums ik uz soļa sekos veiksme, par neizdošanos pat nedomājiet, it viss jums būs pa spēkam. Attiecībās ar priekšniecību apvaldiet savas emocijas, citādi strīds būs neizbēgams.

Vēzis
21.06 - 22.07

Daudz labāk darbs sekmēsies tiem, kas spēs apvienot spēkus ar kolēģiem. Droši uzticieties savām iekšējām izjūtām, tās jums norādīs labvēlīgāko virzienu.

Lauva
23.07 - 22.08

Spilgti izpaudīsies jūsu labākās rakstura īpašības, jūs pārņems pozitīvas emocijas. Pašaizliedzība ir laba lieta, ja vien no tās necieš jūsu ģimenes laime.

Jaunava
23.08 - 22.09

Ideāls laiks piedzīvojumu un asu izjūtu cienītājiem. Arī pārējiem nebūs jāgarlaikojas, ikviens mirklis nesīs pārmaiņas. Uzturiet ciešu kontaktu ar sadarbības partneriem, kompanjoniem.

Svari
23.09 - 22.10

Necerēti veiksmīgi atrisināsies kāda finansiālas dabas problēma, atkritīs raizes par savu turpmāko eksistenci. Beidzot pilnībā varēsiet nodoties savām darba lietām.

Skorpions
23.10 - 21.11

Daudz laika var aizņemt pārrunas ar kolēģiem, potenciālajiem sadarbības partneriem. Taču tev nāksies veltīt laiku ne tikai biznesa lietām, bet arī sakārtot mājas dzīvē notiekošo.

Strēlnieks
22.11 - 21.12

Tu bez liekām grūtībām spēsi iedziļināties lietas būtībā, saprast cēloņsakarības. Atturies no augstprātības saskarsmē ar līdzgaitniekiem, jo tas jūtami var iedragāt tavu profesionālo reputāciju.

Mežāzis
22.12 - 19.01

Tavas vēlmes var kļūt neraksturīgi abstraktas un mainīgas. Šis nav īstais brīdis, lai realizētu sev svarīgus projektus, parakstītu līgumus. Mājas dzīvē vēlams vairāk ieklausīties otrās pusītes norādēs.

Ūdensvīrs
20.01 - 18.02

Lai arī materiālais aspekts var būt ļoti vilinošs, tev nevajadzētu uzņemties pienākumus, par kuru izpildi neesi pilnībā pārliecināts. Labāk pieturies pie vecām, pārbaudītām vērtībām.

Zivis
19.02 - 20.03

Šodien atgādināsi tīrasiņu darbaholiķi, un tas veicinās cieņu kolēģu vidū. Bet mājinieki var izrādīties neapmierināti par tavu pēkšņo aizņemtību, tādēļ parūpējies par kādu patīkamu pārsteigumu tuviniekiem.