Auns
21.03 - 19.04

Tevi var pārņemt praktisks, saimniecisks noskaņojums, kurš tā vien mudinās sakopt māju, palīdzēt atvasītēm tikt galā ar mājas darbiem. To visu paveicot, attapsies, ka diena jau galā un ir laiks doties pie miera.

Vērsis
20.04 - 20.05

Padomā būs lieli darbi, tāpēc modīsies līdz ar rīta gaismiņu un ķersies pie kārotā. Apņēmīgums un darba spars būs apsveicams, taču tev vēl būs nepieciešams arī ģimenes morālais atbalsts.

Dvīņi
21.05 - 20.06

Tev būs vajadzīga bezrūpīga, tai pašā laikā gana krāšņa un daudzpusīga atpūta. Droši vien vispiemērotākais būtu kāds saviesīgs pasākums, kur var satikt jaunus cilvēkus, izdejoties, iemalkot ko stiprāku.

Vēzis
21.06 - 22.07

Tavus dienas plānus vistiešākajā mērā ietekmēs atvasīšu iegribas, viņu veselības stāvoklis. Vismaz vakarpusē centies izbrīvēt laiku, lai pabūtu kopā ar mīļoto, izbaudītu tuvības mirkļus.

Lauva
23.07 - 22.08

Vajadzēs nedaudz pabūt vienam, tikt skaidrībā par saviem nākotnes plāniem, sastādīt darbu sarakstu nākamai nedēļai. Ja tev veicami sarežģītāki aprēķini, analītiskais darbs, dari to labāk pēcpusdienā!

Jaunava
23.08 - 22.09

Modīsies radošā, pacilātā noskaņojumā, kas ļaus dienu pavadīt tā, kā tu jau sen to esi pelnījis. Gūstot pozitīvas emocijas, var dzimt jaunas idejas, kuras perspektīvā var nest labu peļņu.

Svari
23.09 - 22.10

Labprāt ļausi, lai draugi tevi pierunā doties uz kādu izklaides pasākumu. Dienas gaitā baudīsi ne tikai labi zināmu personu kompāniju, bet arīdzan meklēsi iespējas paplašināt lietišķo kontaktpersonu loku.

Skorpions
23.10 - 21.11

Analītiskais prāts meklēs izmantojumu. Taču šoreiz tas ar tevi var izspēlēt ļaunu joku, it visā meklējot sazvērestības, skauģus un viņu izliktās lamatas. Mīļo cilvēku klātbūtne palīdzēs tikt pāri negācijām.

Strēlnieks
22.11 - 21.12

Tiekoties ar radiem, negribot var rasties konfliktsituācijas, kuru pamatā būs tava saasinātā taisnīguma izjūta. Šodien labāk savu viedokli paturi neizpaustu, tā izvairīsies no liekiem strīdiem.

Mežāzis
22.12 - 19.01

Prieku sagādās atvasīšu labais noskaņojums. Tu pat savā ziņā iedvesmosies no viņām, smelsies dzīvesprieku. Saskarsmē ar otro pusīti vēlēsies izteiktāku mīļumu no partnera puses, uzmanības apliecinājumus.

Ūdensvīrs
20.01 - 18.02

Tu izpriecām nežēlosi līdzekļus, taču tas nenozīmē, ka pārtērēsi savu budžetu. Vienkārši pēdējā laikā sastrādātais ļaus daudz pilnvērtīgāk īstenot ne tikai savas, bet arī partnera iegribas.

Zivis
19.02 - 20.03

Šodien būsi ļoti jūtīgs, ātri aizvainosies par nevainīgākajām piezīmēm tavā virzienā. Saņem sevi rokās, citādi tu no mušas nenovēršami uzpūtīsi ziloni. Atslābināties palīdzēs ūdens tuvums.