Komentāri

(65)
M

Mcement

!
par cik raksts tūlīt tiks norakts pateikšu : imbecīļi , atteikties no vlasts naudas ir glupi !
s

se ve

!
Dārahije towārišči , lapoti zawietskaji, līkais šarikofffff zawietskajs, Хватит сидеть в ненавистном, фшистском Западе! Пора валить из этого Титаника называемого ЕС в процветающую, демократическую Россию! Столько благ и возможность жить в стране нашей мечты нельзя упускать. Прощай отсталый, фшистский Запад! Здравствуй великая, могучая, развитая Россия матушка! Мы возвращаемся к тебе!
M

Mcement

!
sv, vari gatavot savu 50000. accauntu ,
s

se ve

!
Dārahije towārišči , lapoti zawietskaji, līkais šarikofffff zawietskajs, Хватит сидеть в ненавистном, фшистском Западе! Пора валить из этого Титаника называемого ЕС в процветающую, демократическую Россию! Столько благ и возможность жить в стране нашей мечты нельзя упускать. Прощай отсталый, фшистский Запад! Здравствуй великая, могучая, развитая Россия матушка! Мы возвращаемся к тебе!
s

se ve

!
Деньги огромные в армию вкладываются ============== Dātahois, kakogo tu nebļāvo, kad Latvijā vazājās Rosjas armija un vēl " Деньги огромные в армию вкладываются " ?
s

se ve

!
Ну через лет 25 территория Латвии превратиться самое защищённое кладбище на свете. ============== Jā, to pašu teica tavi kamunisti . Jau 1918.gadā.
M

Mcement

!
sjepal nak !
s

se ve

!
Dārahije towārišči , lapoti zawietskaji, Хватит сидеть в ненавистном, фшистском Западе! Пора валить из этого Титаника называемого ЕС в процветающую, демократическую Россию! Столько благ и возможность жить в стране нашей мечты нельзя упускать. Прощай отсталый, фшистский Запад! Здравствуй великая, могучая, развитая Россия матушка! Мы возвращаемся к тебе!
J

Jevgenijs Sokolovs

!
С участием Латвии, или без Латвии трубопровод проложат по дну балтийского моря. Так зачем отказываться от проекта? Люди уезжают, страна стареет! Деньги огромные в армию вкладываются. Ну через лет 25 территория Латвии превратиться самое защищённое кладбище на свете.
M

Mcement

!
aber logichno , bet LV varēja nopelnīt !
H

Hamadrils

!
Vai nav interesanti, ka projektu Nordstream-2 atbalsta tādas lielas kompānijas kā Uniper SE un BASF SE/Wintershall Holding GmbH (Vācija), Royal Dutch Shell plc (UK+ Holande), OMV AG (Austrija) un Engie S.A. (Francija). Acīmredzot pastalzemes pie varas esošie politiķi (V) uzskata, ka visas šīs kompānijas ir austrumzemes kaimiņa pakļautībā. Skaidrs, ka (V) cilvēki lobē un turpinās lobēt projektus saistībā ar slānekļa gāzes importu no aizjūras. Citādi nav iespējams saprast, kāpēc šāds acīmredzami izdevīgs piedāvājums tiek noraidīts. Pat tad, ja abstrahējamies no potenciālajām Ventspils aktivitātēm, tad 25 citroni tā vienkārši zemē nemētājas - tās būtu darba vietas un papildus nodokļu ieņēmumi, kuru valsts budžetā nepietiek.
A

AivarsZnotins

!
Ar TO arī apsveicu ! Cerams ,ka tā "hūte" būs nespējīga ar visu savu "suni"-D idzi Ošenieku panākt SEV vēlamo rezultātu- ka tik nauda kabatā kaut ar nenomazgājamiem "sūdiem",ar kuriem tā jau visas rokas sasmērētas. Prieks par mūsu valsts šoreiz cieto mugurkaulu !
C

CheGeuara

!
jaa tu sekotu liidzi notikumiem,tad zinaatu ka gazesvada projektu biida muusu strategjiskais partneris- Vaacija.lembergs nav shii projekta privato investooru sarakstaa......
S

Silvija Ulmane

!
Vajag saistīties ar USA stream, ar aizmiegtām acīm atļaus!
s

se ve

!
Sniega nedirsss ,kretīn--patiesība bija citādāka ...sāka tieši no Krievijas pieprasīt astronomiskas summas,parazītiskā cerībā dzīvot no haļavas..ko tu te gribi saduļķot ??!! TU esi draņķis...ar ķieģeli tev purnā!! ============== Pilnīgi pareizi. Tieši tavs towārišč Lemberģis " zalomīja " tādas cenas, ka pat krievsi pasūtīja Ventspili un hūti uz poda, uzbūvējot savas ostas pie Pēterburgas.
C

CheGeuara

!
tas ir jauki ka kaiminjsh tev paraadiija kopy past taustinjus,bet izlasiit rakstu un uzrakstiit par to savu viedokli prieksh tava smadzenju poda ir par daudz sarezhgjiiti
s

se ve

!
CheGeuara rail Baltica proekts kursh perspektiivaa neko nedos Latvijai iznnjemot teerinjus par infrastruktuuras uztureeshanu tiek pasniegts kaa debesmanna, ============ Zawietskajs rusofīl, kādēļ ta ' pirms kara dzelžu ceļa tiešais savienojums ar R - Airopu nebija " perspektiivaa neko nedos Latvijai iznnjemot teerinjus par infrastruktuuras uztureeshanu " un pasažieru un preču kustība no Rīgas un caur Rīgu do R - Airopai un atpakaļām bija uz velna paraušanu ? Starp citu, pirms kara , smierdošās buržuāziskās Latvijas laikā , no Rīgas līdz Berlīnes čuk - čuk bānīs aizrāva pasažierus až 16 stundās. Pareizi, tādēļ , ka pirms kara Latvijā nebija tavi zawietskoozabočennyje, kuri uztraukājas par attālināšanos no tava mīļotā Kremlīša.
V

Vilis

!
Ko tur valdība var pļurkstēt?Ventpils ir brīvosta.Viņiem nospļauties uz LV valdības lēmumiem
C

CheGeuara

!
taa ir briivostas zeme,kuras valdee paarsvars ir ministriju paarstaavjiem
B

Baiba

!
Nu ko tu te visus māci? Brauc uz savu tēvzemi pie cara putina. Varbūt viņam tavi padomi noderēs....
V

VAlekseewic

!
Завод по производству БМВ просрали балилини Проэкт завода японской корпорации МАЗДА _ФОРД просрали !!СТОЛЬКО ПРЭКТОВ ПРОСРАЛИ ИЗ ЗА БАРАНОВ У ВЛАСТИ !! СРАНЫЙ МОСТ ИЗ ЗОЛОТА за ПОЛТОРА МИЛЛИАРДА ЛАТОВ И БИБЛИОТЕКА похожая на кучу говна за 200 миллионов латов !!!! СТРАНА ПОСТАВЩИК НАШЕЙ МОЛОДЁЖИ ИШАЧИТЬ НА ЧУЖОГО ДЯДЮ !!!! МИЛИЕ ЛАТВИЕШИ ВАМ БЛИН НЕЖАЛКО НАШЕЙ УМИРАЮЩЕЙ СТРАНЫ ???????????? ВКЛЮЧИТЕ МОЗГ СЕЛЯНЕ !!!!КОГДА ИД ДИ ОТ Ы ПЕРЕСТАНУТ РАБОТАТЬ НА НАЛОГИ И НА АФШОРЫ ВОРЬЁ НЕНАСЫТНОЕ !!!! СТРАНА ДОЛЖНА ЗАРАБАТЫВАТЬ А НЕ БРАТЬ В ДОЛГ И НА КОЛЕНКАХ ОТСАСЫВАТЬ У ХОЗЯИНА ЗА ЕГО ИНТЕРЕСЫ КЛЯНЧА ПОДАЧКИ !!!!
C

CheGeuara

!
не пиши кап-локом,читать хреново да и написанное, от этого более значимым не становится
V

VAlekseewic

!
А отставка лохов !!А прости тыж за них голосовал ЧМО
C

CheGeuara

!
лексеич фильтруй базар,за чмо в джентельменском обществе выбьют зубы и сделают из тебя прекрасную заднеприводную соску
V

VAlekseewic

!
главное чтоб репа нетреснула при разработке шоколадного цеха в 15 местной камере 5 звёздочного отеля в должности общей жены !!!!
C

CheGeuara

!
не кипешуй,добрые люди твою репу хорошей изолентой умотают,не треснет
m

milords

!
nesaprotu kamdēļ Latvijas kompānijas nevar piedalīties būvniecībā un citas eiropas kompānijas drīkst...
T

Trihordus

!
a mums nekas nav vajadzīgs!.... ne naftas vadu, ne rūpnīcu, ne ko citu,... tikai ekoloģiju un svaigu gaisu!.... ā jā, vēl kokus,,,, kuros uzrāpties un dzīvot1!
B

BardainaisSigne

!
Tāpēc,ka mēs esam morāli pārāki un garīgi skaidrāki par tiem salašņām vāciešiem,austriešiem,nīderlandiešiem,angļiem,zviedriem,somiem un kānu tur viņus visus sauc,kā jau teica Cepļa kungs.
C

CheGeuara

!
jaa zeme kur grib izveidot caurulju kraatuvi piedereetu ne vis briivostai un pashvaldiibai bet privaatam uznjeemumam,ministrijai vispaar teikshana nebuutu,jo privato biznesu reguleet nav vinju kompetence
V

VAlekseewic

!
В ОТСТАВКУ ВРЕДИТЕЛЕЙ СРОЧНО!!!!! И ПОД КРИМИНАЛ ЗА ВРЕДИТЕЛЬСТВО ЛАТВИИ !!!
A

Ansis

!
man nav ko teikt. jo talak jo sudīgāk, kad vienreiz beigsies ši bezsaimniecība, vai patiešām tur neviens nedomā
C

CheGeuara

!
visi var iet auzaas,tuliit SEve neaizsniedzamais intelekts visu saliks pa plauktiem un pacels diskusijas graadu neredzeetos augstumos.......tvnetam arii neruup pashu finanses jo seve driiz pacels portaala reitingu tik augsti,ka reklaamdeveeji kausies par iespeeju tikt klaat
A

Andis Atvars (virpulis)

!
Tauta, novērtējiet savus "varoņus" no NA... Nebūšu ne cik pārsteigts, ka kāda cita ES valstiņa pakamps tos 25 miljonus no Latvijas deguna gala.
C

CheGeuara

!
rail Baltica proekts kursh perspektiivaa neko nedos Latvijai iznnjemot teerinjus par infrastruktuuras uztureeshanu tiek pasniegts kaa debesmanna,jo no eiropas liidzekljiem iesaakuma stadijaa viens otrs varees kaartiigi iegraabties,shamaa proektaa to izdariit nevar un taapec vinjsh nav atbalstaams
J

Juris Millers

!
"gudrie"Latvijas krievi būtu baigais potenciāls savā tēvzemē , bet tur viņus uzskata par otbros čelovēčestva , tā ka būs vien jāno sprāgst niistamajā fa šistiskajā Eiropā
C

CheGeuara

!
Miller,tu pat ar Shtirlicu nevareeji galaa tikt ta ka savus gudriibas graudus izknibinaatus no peecpuses vari patureet sev
S

Sniega

!
pamuļķie bulgāri piedraudēja Krievijai ,ka neļaušot celt gāzes vadu šo teritorijā ,bet kad Putins momentā pateica ::nu negrib ,nevajag ,pēc kāda laikā bulgāri sāka ņaudēt --ko ta mēs mēs jau neko--TO 'visu Brisele:):DD poh ,kas pašiem ,ka tik krieviem slikti--kretīnu tauta.!!
A

Ai

!
Tu tā raksti, it kā Ventspilij tā truba cauri ies. NordStream jau ies apkārt Baltijai, Polijai utt, no Krievijas pa taisno uz Vāciju. Ventspilij jau piedāvā nedaudz paturēt pie sevis trubas, kamēr NordStream tiks taisīts tai apkārt un par to redz noasfaltēs placi kur trubas glabāt. Protams, ja Vācijai ir vienalga ko par to domā Polija, tad arī Latvijai nevajadzētu uztraukties. Te jārēķina sausi no sava ieguvuma.
s

se ve

!
.kad tas neizdevās ,tad pacentaš šo biznesu nogremdēt =========== Nogremdēja pats towārišč Lemberģis, kad Rosjai " zalomīja " kosmisku cenu.
s

se ve

!
Sniega tev tikai rodas jautājumi ,bet ir pilnīgi skaidrs ,k Latvijā pie stūres ir deģenerāti ,kuri kalpo paši savām alkatīgajām interesēm ============= Trāpīgi raksruroti LKP nomenklatūras hapugas.
S

Sniega

!
nedirsss ,kretīn--patiesība bija citādāka ...sāka tieši no Krievijas pieprasīt astronomiskas summas,parazītiskā cerībā dzīvot no haļavas..ko tu te gribi saduļķot ??!! TU esi draņķis...ar ķieģeli tev purnā!!
s

se ve

!
CheGeuara jaa valdiiba atsakaas no naudas ko piedaavaa valstij un atbalsta ne vis NATO un es PARTNERI Vaaciju bet Ukrainas savtiigas intereses,man rodas jautaajumi par shiis valdiibas spriestspeeju un adekvaatumu ============== Jā, zawietskajs rusofīl, par tavu " spriestspeeju un adekvaatumu " nevienam jautājumi sen nafff. Klīnisks zawietskiskums.
d

debilkins

!
https://www.youtube. com/watch?v=1d-sLv3WxhU
s

se ve

!
Līkais šarikofffff zawietskajs, dārahije towārišči , lapoti zawietskaji, Хватит сидеть в ненавистном, фшистском Западе! Пора валить из этого Титаника называемого ЕС в процветающую, демократическую Россию! Столько благ и возможность жить в стране нашей мечты нельзя упускать. Прощай отсталый, фшистский Запад! Здравствуй великая, могучая, развитая Россия матушка! Мы возвращаемся к тебе!
A

Andrejs Kumačovs (Kuma)

!
Krievi izbūvēs šo gāzes vadu arī bez mūsu ostu iesaistīšanas. Valsts pazaudēs 25 miljoni, bet latviešiem jau neko nevajag, jeb kā saka Dālderis: “tauta nekad tik labi nav dzīvojusi, kā tagad” . Tā tik turpiniet. Es saprotu, ka tā ir politika, pareizāk sakot gan Ukrainas, gan arī Baltijas valstu politika kopumā. Nu un. Ar vai bez mums viss tāpat notiks. Un mēs no Vācijas par krietni lielāku cenu pirksim to pašu gāzi, kura mums pa šo cauruļvadu ir pagājusi garām uz Vāciju un pēc pārpircēju uzcenojuma tik nogādāta pie mums. Jo Latvijai lūk vajag mistisko “enerģētisko neatkarību”, bet pēc būtības tā ir tā pati Krievijas gāze. Apbrīnojams nācijas stulbums.
d

debilkins

!
izbuvēs gan , bet tu staigāsi pastalās un nevis kedās !
s

se ve

!
Līkais šarikofffff zawietskajs, dārahije towārišči , lapoti zawietskaji, Хватит сидеть в ненавистном, фшистском Западе! Пора валить из этого Титаника называемого ЕС в процветающую, демократическую Россию! Столько благ и возможность жить в стране нашей мечты нельзя упускать. Прощай отсталый, фшистский Запад! Здравствуй великая, могучая, развитая Россия матушка! Мы возвращаемся к тебе!
s

se ve

!
Līkais šarikofffff zawietskajs, dārahije towārišči , lapoti zawietskaji, Хватит сидеть в ненавистном, фшистском Западе! Пора валить из этого Титаника называемого ЕС в процветающую, демократическую Россию! Столько благ и возможность жить в стране нашей мечты нельзя упускать. Прощай отсталый, фшистский Запад! Здравствуй великая, могучая, развитая Россия матушка! Мы возвращаемся к тебе!
S

Sniega

!
taču momentā ,ka NORD strīms nesīs peļņu ,tad visa tā saucamā valdība centīises jebkādiem spēķiem un līdzekļiem iesmērēties pie peļņas un naudas..ne jau pirmo reizi--kad caur Venstpili gāja tranzīts uz Krieviju ,tad ko tik nedarīja lai'\šajā biznesā iebāztos uz haļavu .kad tas neizdevās ,tad pacentaš šo biznesu nogremdēt ,un tad pateica ,ak TAS latvijas kopīgajā ekonomikā tik procentu devis---tieši no tā brīža tika novērota Latvijas grimšana
d

debilkins

!
tur miljardi ...
A

Artūrs Kivlenieks

!
atgādina Latv.boksa federāciju, kad Mairim bija cīņa :D atgādina LFF darbības Skotno stadionā, kad gaidāma Portugāles izlase :D tas ir visur
A

Arnis Kilbloks

!
A deram, ka Lietuviešiem nekas netraucēs transportēt un uzglabāt šīs trubas!
D

Dmitrijs

!
skaidrs NĒ , teroristu caurulēm !!!
d

debilkins

!
kā teiksi :D jau piminēju man PO ! Maksājiet paši par ballīti
C

CheGeuara

!
jaa valdiiba atsakaas no naudas ko piedaavaa valstij un atbalsta ne vis NATO un es PARTNERI Vaaciju bet Ukrainas savtiigas intereses,man rodas jautaajumi par shiis valdiibas spriestspeeju un adekvaatumu
d

debilkins

!
Ave 4Gevara
A

Artūrs Kivlenieks

!
VALSTIJ tā nauda tapat neaizies, BET LEmbim vai kādam citam, kas pēdējā sekundē privatizēs to visu pasākumu
d

debilkins

!
imbecilo, tā nauda TIEK valstij , ja pretēji tad pamēgini pats to izdarīt nemaksājot !
C

CheGeuara

!
taadiem finanshu geenijem kaa tu paskaidroju,ka nopelniis Latvijas dzelzceljsh,latvijas uznjeemums Ventspils briivosta,un vismaz 50 straadnieki.tev kaa iistenam latvjim viena doma-jaa tas nav man tad lai nav nevienam,.Projekts buus realizeets Somijaa vai Igaunijaa ta ka taa un tas noteikti tev sagaadaas prieku........kliinika
S

Sniega

!
tev tikai rodas jautājumi ,bet ir pilnīgi skaidrs ,k Latvijā pie stūres ir deģenerāti ,kuri kalpo paši savām alkatīgajām interesēm
s

se ve

!
Līkais šarikofffff zawietskajs, dārahije towārišči , lapoti zawietskaji, Хватит сидеть в ненавистном, фшистском Западе! Пора валить из этого Титаника называемого ЕС в процветающую, демократическую Россию! Столько благ и возможность жить в стране нашей мечты нельзя упускать. Прощай отсталый, фшистский Запад! Здравствуй великая, могучая, развитая Россия матушка! Мы возвращаемся к тебе!
d

debilkins

!
nevis valdības ielikteņi , bet polija un ESūdu čupa latvijai liedz nopenīt un izmantot lētāku gāzi , zinu 1000000% NS II būs , neatkarīgi ka kurās krāsnis un kam tersu laiza !
d

debilkins

!
ja kāds nezin , buvnieki piedāvāja izbuvēt noliktavas 14 mio vērtībā NS II realizācijai , un pēc projekta uzdāvināt . idealjniks . BET, AM/IEM pateica ka to neatalsta , Lembis centās , bet tur noko nevar .Attiecīgi jevrosojuzs uzmeta Latviju uz 15 mio tagad , un pēcāk uz miljardiem
B

Boney Mcbrain

!
debilkin, "ja kāds nezina" , pastudējiet klasiku, kaut vai Vergīliju :"...timeo Danaos et dona ferentes."
Atvainojiet, komentēšanas iespēja nav pieejama.