Veiktais pētījums* par Latvijas iedzīvotāju sejas kopšanas paradumiem* liecina, ka tikai 1/3 aptaujāto regulāri kopj sejas ādu gan rītos, gan vakaros, taču tikpat liela daļa iedzīvotāju sejas kopšanai nepievērš uzmanību. Ādai nepieciešamas īpašas rūpes, un ir vērtīgi to palutināt tieši vakaros, lai veicinātu ādas šūnu atjaunošanos miegā.

Amway* piedāvā jaunu Artistry Special Care produktu līniju un trīs vienkāršus skaistuma rituālus veselai un mirdzošai sejas ādai.

Pirms gulētiešanas – obligāta ādas attīrīšana

Neatkarīgi no tā, vai lieto dekoratīvo kosmētiku vai ne, viens no svarīgākajiem skaistuma baušļiem ir obligāta sejas attīrīšana no kosmētikas vai dienā uzkrātajiem putekļiem. Āda būs tikai pateicīga, jo tās atjaunošanās sākas tieši miegā – nenotīrīta kosmētika un citi netīrumi nosprosto poras un rada ne tikai diskomfortu, bet arī kairina ādu un var radīt iekaisumu. Nereti sievietes attaisnojas ar nogurumu vai laika trūkumu, tāpēc ieteicams

izvēlēties efektīvu kosmētikas noņēmēju, kas ātri noņem netīrumus bez liekas ādas berzēšanas.

Gudra ādas mitrināšana

Lai āda būtu veselīga un noturīga pret apkārtējās vides ietekmi, tā ir regulāri jāmitrina, neatkarīgi no ādas tipa. Maldīgs ir uzskats, ka sejas mitrināšanai pietiek vien ar ūdeni; Artistry skaistuma eksperts Andžejs Savickis brīdina, ka tas vairāk ādu sausina nekā mitrina. Ūdens palīdz apūdeņot ādu tikai tādā gadījumā, ja tiek izmantots pareizi un kopā ar piemērotiem sejas kopšanas līdzekļiem, kas nodrošina dziļu un ilgstošu sejas mitrināšanu.

Vislabāk – gulēt uz muguras

Lai pāragri neiedzīvotos grumbās, jāizvēlas gulēt uz muguras, jo,

aizmiegot uz vēdera vai sāniem, seja tiek iespiesta spilvenā – šāds ilgstošs spiediens veicina grumbiņu veidošanos,

it īpaši mutes un deguna apvidū. Turklāt, guļot uz muguras, izvairīsies no maisiņiem zem acīm, jo galva tiks balstīta tā, lai šķidrums nesakrājas zem acīm.

Ja tomēr mēdz pamosties ar aizpampušām acīm, pamēģini vakaros neuzņemt par daudz šķidruma – daļai sieviešu tas novērš maisiņu rašanos zem acīm. Ieteicams izvēlēties arī sejai draudzīgu spilvendrānas audumu, piemēram, zīdu, kā arī

regulāri to mazgāt, jo viss, kas nonāk uz spilvena, paliek arī uz sejas.

Veselīgai un starojošai sejas ādai papildini savu skaistumkopšanas rituālu ar jauno Artistry ādas kopšanas produktu kolekciju!