Ja pavērojam Saseksas hercogienes Meganas ģērbšanās stilu, top skaidrds, ka karaliene Elizabete II ir diktējusi savus noteikumus, jo tas patiesi sāk līdzināties Kembridžas hercogienes Keitas Midltones stilam. Etiķetes stilam.

Matu brīvās lokas

FOTO: scanpix

Matu sakārtojums visbiežāk tiek veidots klasiskās, brīvi vijīgās matu lokās. Sievišķīgs un nepiespiests.

22 Foto
Megana Mārkla kā biznesa sieviete

Miesas krāsas zeķes vai zeķubikses

FOTO: scanpix

Megana vairs sabiedrībā neparādās kā senāk - ar kailām kājām. Tagad viņa tāpat kā Keita ir bieža ādas krāsu zeķbikšu vai zeķu patērētāja.

27 Foto
Princis Harijs un Megana Mārkla paziņo par saderināšanos

Manikīrs bez košas nagu lakas

FOTO: scanpix

Viņas Augstība 1989. gadā noteica karaliskās ģimenes sievietēm piemērotāko nagu laku. Tās nosaukums ir «Ballet Slippers by Essie», un to izmanto arī hercogiene Keita Midltone. Pēdējā laikā arī Megana nav redzama ar koši nolakotiem nagiem.

89 Foto
Prinča Harija un Meganas Mārklas kopīgie pasākumi

Klasiska silueta papēži

FOTO: MEGA

Kā izrādās, karalienei nepatīk pilnas platformas augstpapēžu kurpes, tāpēc tādās, visdrīzāk, Keitu un Meganu neieraudzīsiet. Karalienei tīk klasiskas gan augstpapēžu, gan zemu papēžu izejamās kurpes. Nekādu eksperimentu arī Meganas kurpju garderobē nebūs.

28 Foto
Meganas Mārklas ofiālais stils armijas piemiņas pasākumā

Klačs

FOTO: scanpix

Kā tad bez klača somiņas. Turklāt klačs ir arī veids, kā aizsegt dekoltē zonu, izkāpjot no automašīnas, vai, ja nevēlies sarokoties ar konkrēto personu, vari turēt klaču abās rokās.

44 Foto
Karaliskā ģimene Askotas zirgu skriešanās sacīkstēs

Cepures, cepures, cepures

FOTO: scanpix

Tagad Meganas garderobē, tāpat kā Keitai, būs daudz dažādu stilu cepuru. Karaliskā ģimene bez cepurnieka nav iedomājama.

20 Foto
Harija un Meganas pirmais kopīgais pasākums kā precētam pārim

Bez atkailinātiem pleciem publikā

FOTO: scanpix

Lai gan Megana eksperimentēja ar šo etiķetes punktu, tomēr viņa, domājams, piekāpsies un, ja arī atkailinās plecus, tas būs pārdomāts variants.

6 Foto
Harijs un Megana izvēlas Jaguar
22 Foto
Megana un Elizabete II iziet sabiedrībā divatā