Kaut arī vasara jau sen sākusies, pagaidām laika apstākļi nelutina ar šim gadalaikam ierastu karstumu un spilgtu, siltu sauli. Tomēr tā vietā, lai ļautos nomāktībai, izmantojiet lietainās dienas, lai šo vasaru sauktu par neaizmirstamu un lieliski pavadītu. Turklāt, kā vēsta Hārvardas Biznesa skolas nesen veiktais pētījums, lietus laikā cilvēki īpaši novērtē māju sajūtu un mierpilnu, nesteidzīgu un sirsnīgu atmosfēru, ne velti tik daudz dziesmu un dzejas veltīts tieši romantikai lietū. Tādēļ aicinām noskaidrot piecus veidus, kā romantiski pavadīt laiku divatā pat lietainā vasarā!

Lietus laikā dodieties ārā, lai skūpstītos!

Ikviena reiz sapņojusi, cik romantiski būtu skūpstīties lietū ar mīļoto cilvēku. Nereti filmās šīs ainas noslēdzas ar deju, atzīšanos mīlestībā vai pat bildinājumu. Tādēļ nebaidies saslapināties! Silts vasaras lietus un pamazām izmirkstošās drēbes veicinās īstenu romantiku pāris sekunžu laikā, un, ja vien tas ir iespējams, nevairieties no lietus mākoņiem un ļaujiet sev kārtīgi salīt, uz mirkli prātā ataustot bērnības atmiņām, kad kailas pēdas un peļķes radīja tādu lērumu prieka! Turklāt, lai mitrums neradītu diskomfortu, nodrošinieties ar lietussargu patvērumam un atbilstošiem apaviem.

Uzrīkojiet romantisku fotosesiju!

Iepriekš izdomājiet fotosesijas tēmu, piemēram, vasara pilsētā vai lietaina vasaras diena, sagatavojiet fotosesijai visu nepieciešamo – piemēram, ziedus, saskaņotas cepures, pledu paklāšanai, lielu lietussargu un nodrošinieties ar fotografēšanai vajadzīgo ekipējumu, ja izlemsiet fotografēt paši. Noteikti sagatavojiet plēves pārsegus fotoaparatūrai, lai mitrumā to nesabojātu.

Sarīkojiet romantisku pikniku un pavadiet nakti pludmalē, kopīgi sagaidot saulrietu un saullēktu.

Protams, laika apstākļi šādu plānu var nedaudz pabojāt, tomēr, ja līdzi būs paņemts pārdomāts apģērbs lietus gadījumā, tad nekas neizjauks divvientulības romantiku. Parūpējies par kādu vīna pudeli un glāzēm, pašas gatavotām sviestmaizēm, salātiem un citām nelielām uzkodām. Ieplānojiet cept zefīriņus ugunskurā vai ēst no vietējiem zemniekiem iegādātas ogas ar pienu. Turklāt vakaru varēsiet pavadīt nesteidzīgi, ļaujoties sarunām un vienkāršai kopā būšanai.

Aizmūciet no visiem un baudiet divvientulību burbuļvannā zem klajas debess vai ēkas pēdējā stāvā ar skaistu skatu uz pilsētu.

Šis vairs nav tikai filmu cienīgs sižets vai nepiepildāms sapnis. Nu arī Latvijā daudzviet pieejamas āra burbuļvannas – gan Jūrmalas, gan citu pilsētu spa viesnīcās, un arvien biežāk šādas vannas tiek ierīkotas arī privātmājās uz terases, balkona vai jumta, radot neatkārtojamu pieredzi nelielā kompānijā vai divvientulībā. Kā uzsver Gatis Vēzītis, uzņēmuma «Villeroy & Boch» Latvijas filiāles pārstāvis, tieši jaunākais vācu zīmola Villeroy & Boch burbuļvannas Just Silence Compact modelis ir ideāli piemērots iebūvēšanai mājās nelielā telpā un izmantošanai nelielā draugu vai ģimenes lokā. Vanna ir aprīkota ar trim sēdekļiem, lai tajā sēdošie būtu ar skatu viens pret otru un lai būtu pietiekoši daudz vietas ērtai kāju novietošanai, tādējādi ir ideāli piemērota pilnīgai relaksācijai un mierpilnai komunikācijai. Turklāt patentētā JetPak II tehnoloģija lepojas ar gan nomaināmām mugurpuses sekcijām, gan individuālām masāžas funkcijām, kā arī plaša spektra iespējām un piederumiem spa pieredzes baudīšanai mājās - no skaņas sistēmas līdz pat gaismas šovam. Turklāt šī augstas kvalitātes burbuļvanna ir pieejama dažādās krāsās un kombinācijās, ieskaitot modernos melnās un baltās krāsas modeļus, kas paver lielu dizaina brīvību pielāgošanai jau esošajam interjeram. Tieši izsmalcinātais dizains, funkcionalitāte un kvalitāte raksturo Vācijas uzņēmumu un zīmolu Villeroy & Boch AG Group, kurš ir viens no lielākajiem vannas istabas produktu ražotājiem Eiropā.

Sarīkojiet filmu vakaru

Lai gan šī nav īpaši oriģināla ideja, tomēr kopīga filmas skatīšanās vienmēr piešķir romantisku atmosfēru kopīgajiem divvientulības mirkļiem. Kaut arī kinoteātra apmeklējums ir jauka ideja randiņam, taču tiem pāriem, kas kopā ir jau krietni sen un kuriem nav nekas pret viesistabas dīvāna komfortu, nav jādodas ārpus mājas. Atliek tikai vienoties, kādu filmu skatīsieties, un parūpēties par romantisku atmosfēru. Arī mājās var pagatavot lielu popkorna bļodu un parūpēties, lai netrūktu uzkodu un dzērienu. Turklāt tā vietā, lai sēdētu kinoteātra krēslos, jūs varēsiet ieritināties zem segas, cieši blakus viens otram. Kopā būšanai netraucēs cilvēku pūļi, un - kas nav mazsvarīgi - filmu jebkurā laikā varēsiet arī nopauzēt.