22. aprīlī Rīgā, Brīvības ielā 137 aizritēs nu jau piektā modīgā izpārdošana. Tradicionāli izpārdošana zem viena jumta pulcēs gaumīgākās un harismātiskākās rīdzinieces. Viena fronte gūs iespēju atbrīvot savu garderobi no pārmērīgā apģērba daudzuma, bet cita - savu garderobi par mērenām cenām papildināt.

Esam sarūpējuši iekārojamākās pērles: apģērbu, apavus, aksesuārus – jaunus un vien pāris reizes vilktus, tādus, kas nav paguvuši zaudēt savu aktualitāti, ar atlaidēm līdz pat 90%!
Jāatzīmē, ka šoreiz viesus gaida ne vien sieviešu, bet arī vīriešu, kā arī bērnu apģērbs un apavi. Pačukstēsim - tostarp arī zīmols Mimimi!
Šoreiz tas būs kas vairāk, kā tikai modīgā iepirkšanās. Konceptuālais mēbeļu un interjera salons MEGALUKS – mūsu pulcēšanās vieta - izpārdošanas viesiem sarūpējis vairāk nekā 500 lielisku piedāvājumu: mēbeles, gaismekļus, spoguļus – ar atlaidi līdz pat 80%!
10% no izpārdošanā un 100% no TAMARIS demokrātisko apavu gūtās peļņas tiks noziedoti labdarībai.

Šoreiz vēlamies atbalstīt paralimpiešus, komandu «Sēdvolejbols»

Ikreiz pasākuma dalībnieki 5-6 stundu laikā savāc 2000-2500 EUR: palīdzībai bērnunamam vai trūcīgām ģimenēm ar slimiem bērniņiem. Šoreiz vēlamies atbalstīt paralimpiešus, komandu «Sēdvolejbols».

Organizatori: «Šoruden Latvijas izlase volejbolā piedalīsies Eiropas čempionātā. Latvijas valsts šim mērķim naudu atvēl, taču tās, skaidra lieta, nav pietiekami. Neraugoties uz to, ka šie puiši ir ar ierobežotām spējām, viņi ir īsti sportisti-entuziasti, kuru gribasspēks un dzīvotprieks sit pāri malām, pārsteidz, iedvesmo un liek ar saviem tautiešiem lepoties.
Komandu sagaida vairāki pārbaudes turnīri - visus izdevumus dalībai tajos viņiem ir jāsedz pašiem. Mēs no sirds vēlamies viņiem palīdzēt. Un mēs to spējam! Bez pārbaudes mačiem, bez speciālās formas šie sportisti dotos uz čempionātu neapbruņoti. Aicinām rīkoties un palīdzēt šo naudu savākt!»

FOTO: Publicitātes foto


Sēdvolejbols ir vecākais no Latvijas sporta veidiem, kas pieejams sportistiem ar ierobežotām spējām. Šobrīd pasaulē sēdvolejbolu spēlē 41 valstī, Eiropā 26 valstīs. Latvija nacionālo izlašu pasaules reitingā ieņem 25. vietu, Eiropā 11. vietu.
Galvenie mērķi ir:
• Radīt labvēlīgus apstākļus Latvijas sēdvolejbola izlases treniņu procesam, lai varētu veiksmīgi startēt Eiropas un pasaules čempionātos un pretendētu uz iekļūšanu Paralimpiskajās spēlēs;
• Piesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku ar kustību traucējumiem nodarboties ar šo komandas sporta veidu;
• Popularizēt sēdvolejbolu un vispār Paralimpisko sporta kustību Latvijā, veicināt iecietību sabiedrībā attieksmē pret personām ar ierobežotām spējām.

Sēdvolejbols sniedz iespēju cilvēkam ne tikai stiprināt savu veselību, audzināt raksturu, uzstādīt sev jaunus dzīves mērķus, bet arī palīdzēt tikt galā ar depresiju, kas rodas, kad gūtas traumas, tas palīdz cilvēkiem veiksmīgi integrēties sabiedrībā.

Latvijas sēdvolejbola komanda, cilvēki ar kustību traucējumiem, 2017. gadā piedalīsies Eiropas čempionāta finālā sēdvolejbolā, kurš notiks no 4. līdz 12. novembrim Horvātijā.


LISA (Latvijas Invalīdu sēdvolejbola asociācija) izpilddirektors Dmitrijs Pavlovs: «Lai Latvijas izlase sēdvolejbolā varētu kvalitatīvi sagatavoties Eiropas čempionāta finālam, komandai ir jāspēlē pārbaudes spēles ar spēcīgiem pretiniekiem. Tāda iespēja ir, piedaloties starptautiskos ārzemju turnīros. Piedalīšanās vienā tādā turnīrā vienam spēlētājam izmaksā apmēram 600 EUR. Delegācija sastāv vismaz no 9 cilvēkiem (6 pamatsastāva laukuma spēlētājiem, 1 rezervista, galvenā trenera un fizioterapeita). Līdz Eiropas čempionāta finālam kopā būs trīs šādi turnīri (maija vidū, jūlija sākumā un septembrī). Vismaz kādā no šiem turnīriem mums ir nepieciešams piedalīties.
Dalībai Eiropas čempionātā komandai ir nepieciešami vienādi sporta formu komplekti (15 gabali). Vienam spēlētājam sporta formas komplekts izmaksā 500 – 550 EUR, uz komandu izmaksas ir ap 7500 EUR.
No Latvijas valsts mums ir piešķirts gada finansējums, 50 procenti no tā aiziet izdevumiem par piedalīšanos Eiropas čempionātā. Otra puse izdevumi aiziet piedalīšanās Baltijas līgas sacensībās, ikdienas treniņu, treniņnometņu un turnīru organizēšanai Latvijas teritorijā.
Tēriņus formai un dalībai starptautiskajos pārbaudes turnīros šī finansēšana nesedz.
Ceram, ka esam aprakstījuši situāciju, kurā esam nonākuši.»