Ikdienas dzīves skrējienā atrast brīdi tikai sev nav viegli... Mūs dzen pienākumi, liek uzņemt kustības ātrumu, aizturēt elpu... Darba dunā paguruši, katrs izmisīgi alkstam izbaudīt nedaudz miera, ko tad arī meklējam… Tāpēc iepazīsti spilgtas personības un viņu miera ostas! Viņu «P!eturzīmes». Uzzini par tām, brauc un iedvesmojies!

Otrajā «P!eturzīmju» sērijā iepazīsim enerģijas pārpilnās dziedātājas, kuras ikdienas neatņemama sastāvdaļa ir aktīvais sports un motocikli, Dināras Rudānes miera ostu. Satiekot Dināru un apzinoties viņas ikdienas nodarbes (operdziedāšana, Mustang auto un Ducati moči garāžā, veikbords, hokejs, kikbokss un vēl, un vēl.. ) rodas daudz, daudz jautājumu - kā to visu paspēt, kādam ir jābūt cilvēkam blakus tik aktīvai sievietei, kāpēc viņa sevi visu laiku izaicina... To tad arī noskaidrojām, dosimies uz viņas «P!eturzīmi»!

Skatīties video
«P!eturzīmes»: enerģiskā vokāliste Dināra Rudāne

Skaties video un uzzini, kur radošā personība rod mieru un enerģiju. Kur atrodas tā vieta, kur viņa iesaka arī citiem pamēģināt doties sakārtot domas un attīrīt prātu. Starp citu, tālu nemaz nav jāiet - šī «P!eturvieta» ir apslēpta tepat Rīgas nomalē.

Video tapis ar «Opel» atbalstu, dodoties ceļā uz pieturzīmēm ar Crossland X.