TVNET sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume aicina noskatīties jaunāko ātruma un piedzīvojumu raidījumu ZeKurbulis. Pagājušajā nedēļas nogalē ZeKurbulis devās izbraukumā uz Bausku, lai «Musa Raceland» trasē vērotu Latvijas rallijkrosa sacensības, kas laikapstākļu dēļ pārvērtās īstā drāmā un dubļu cīņā.

Septembra sākumā Latvijas autosporta zvaigznes pulcējās «Musa Raceland» trasē, lai aizvadītu Latvijas rallijkrosa kausa 5. posma sacensības. Tajās ar sportistiem ļaunu joku izspēlēja lietus, pārvēršot trasi grūti izbraucamos dubļos.

Latvijas autosporta Zvaigžņu braucienā ar vienādiem «Volvo» startēja rallija piloti Mārtiņš Sesks, Māris Neikšāns un Matīss Mežaks, drifteris Kristaps Blušs, autokrosa braucēja Beāte Klipa un motofrīstaila meistars Mārtiņš Aleksandrovičs. Dubļi čempioniem sagādāja pamatīgu izturības pārbaudījumu. Braucienu starplaikus sportisti visi kā viens pavadīja, labojot mašīnas un sniedzot tehnisku palīdzību arī cits citam. Neskatoties uz kopīgām pūlēm, finišēja tikai Kristaps Blušs un Māris Neikšāns.

Spilgtākie sacensību un to Zvaigžņu brauciena momenti, intervijas ar dalībniekiem no visām klasēm un dramatiskā cīņa ar dabas spēkiem – par to stāstīsim šā vakara raidījumā ZeKurbulis.

ZeKurbulis un tā ieraksti, kā arī citi autosporta notikumi skatāmi lietotnē LMT Straume, LMT Mājas viedtelevīzijā un internetā: http://straume.lmt.lv/zekurbulis.

Skatītāji aicināti izteikt savas domas Twitter diskusijā ar tēmturi #ZeKurbulis.