TVNET sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume piedāvā šovakar, 13. jūlijā no plkst. 19.30 skatīties jaunāko piedzīvojumu un ātruma raidījumu ZeKurbulis. Raidījumā viesosies godalgotais ūdens motosportists Nikita Lijcs, Latvijas autošosejas čempionāta nacionālās klases uzvarētājs Jānis Vanks un Latvijas motokrosa braucēja Anna Stecjuka.

Šovakar ZeKurbulis vadītājs Pauls Timrots tiksies ar divkārtējo pasaules čempionu ūdens motosportā Nikitu Lijcu, kurš šobrīd Pasaules čempionātā ieņem otro vietu. Nikita skatītājiem pastāstīs par šonedēļ, 16. jūlijā Rīgā gaidāmo Pasaules čempionātu ūdens motosportā RIB laivu klasē. Tā ietvaros Daugavā būs skatāmas gumijas laivas, kas aprīkotas ar jaudīgu 200 zirgspēku motoru.

Par savu uzvaru Latvijas autošosejas nacionālajā klasē stāstīs autosportists Jānis Vanks, kurš dalīsies ar iespaidiem pēc spraigās sacensību cīņas Biķernieku trasē, vēl vairāk nostiprinot savu līderpozīciju Latvijas čempionāta kopvērtējumā.

Savukārt motokrosa braucēja Anna Stecjuka atklās, kā tas ir – būt sievietei motokrosā, un pastāstīs par savu pieredzi Eiropas čempionātā motokrosā sievietēm, kas pirmo reizi tika rīkots Latvijā - Pīlādžu trasē Stelpē.

Auto žurnālisti Artūru Virbulis ielūkosies F1 aktualitātēs un pastāstīs par slavenajām Dakāras atlases sacensībām «Zīda ceļš», bet Ilmārs Līkums pievērsīsies Francijas solījumam līdz 2040. gadam atteikties no dīzeļa un benzīna dzinēju ražošanas un ar šiem dzinējiem aprīkotu automobiļu izmantošanas.

Raidījums ZeKurbulis un tā ieraksti, kā arī citi autosporta notikumi skatāmi lietotnē LMT Straume un internetā: http://straume.lmt.lv/zekurbulis, un LMT Mājas viedtelevīzijā. Skatītāji aicināti izteikt savas domas Twitter diskusijā ar tēmturi #ZeKurbulis.