Lai arī Valentīna diena lielākajai daļai cilvēku nozīmē ziedu un šokolādes dāvināšanu, kā arī gardas vakariņas, visā pasaulē pieejami arī vairāki izšķērdīgi 14. februāra svinību piedāvājumi, vēsta «CNN Travel». No kompozīcijas sacerēšanas Vīnē līdz privātam muzeja apmeklējumam Ņujorkā... Tas viss, protams, par ievērojamām naudas summām.

Kompozīcijas sacerēšana Vīnē

FOTO: Panthermedia/Scanpix

«The Hotel Imperial» ir viena no Austrijas vēsturiskākajām viesnīcām, turklāt klientiem tajā tiek piedāvāts unikāls veids, kā izrādīt savu mīlestību, - strādājot kopā ar profesionālu komponistu, iespējams radīt pašam savu kompozīciju.

Dziesmu iespējams sacerēt dažādos stilos - atkarībā no cilvēka gaumes. Papildus ekskluzīvajai iespējai piedāvājumā ietilpst arī naktsmītnes divām naktīm viesnīcas labākajā numuriņā, brokastis ar šampanieti, vakariņas «Michelin» apbalvotā restorānā, kā arī sulaiņa pakalpojumi.

Izmaksas - 30 tūkstoši ASV dolāru.

Pikniks un lidojums helikopterā Jaunzēlandē

FOTO: Vida Press

Piknikot parkā ir jauki, taču mūsdienās to ir iespējams papildināt arī ar lidojumu helikopterā pāri Vakatipu ezeram un Jaunzēlandes Alpiem. Kvīnstaunā pāri var baudīt elpu aizraujošus skatus, bet pēc tam nolaisties kādā no kalnu galotnēm, kur tiek rīkots pikniks un pasniegts šampanietis.

Izmaksas - 770 ASV dolāri vienai personai.

«Neaizmirsti zobu birsti» Londonā

FOTO: Panthermedia/Scanpix

«Trafalgar St. James» viesnīca Londonā nākusi klajā ar inovatīvu piedāvājumu Valentīna dienas svinētājiem. Pāriem, kas 14. februārī ēdīs vakariņas viesnīcas restorānā, būs iespēja piedalīties izlozē - vienam no pāriem būs iespēja bez maksas baudīt romantisku nakti kādā no viesnīcas labākajiem numuriņiem.

Līdz ar vilinošo piedāvājumu laimīgais pāris saņems pidžamu komplektu, kā arī brokastis nākamajā rītā.

Izmaksas par Valentīna dienas vakariņām - 63 ASV dolāri no cilvēka.

Divvientulība Aļaskā

FOTO: Caters News/Scanpix

Ja vēlies 14. februāri pavadīt divvientulībā, Denali nacionālajā parkā Aļaskā atrodas «The Sheldon Chalet» viesnīca, kuru no visām pusēm ieskauj sniegoti kalni.

12 Foto
Sheldon Chalet

Piedāvājumā ietilpst privāta ierašanās viesnīcā ar helikopteru. Jāņem vērā, ka viesnīcā nav ne mobilo sakaru zonas, ne interneta. Papildus romantiskajam vakaram viesnīcā pāri var doties pastaigās, slēpot, karsēties saunā, kā arī baudīt gardus ēdienus un šampanieti.

Peldēšana alās Meksikā

FOTO: Vida Press

Ekskluzīva viesnīca «Hacienda Temozón» Meksikā saviem klientiem piedāvā unikālu iespēju - doties tūrē uz Sakamukuju, 20 metrus platu apļveida alu, kurā tūristi var arī nirt.

Papildus viesnīca piedāvā izbaudīt Majana rituālu, kurā ietilpst tīrīšanās un labsajūtas ceremonija ar vīrakiem, vietējiem augiem un svecēm. Pašā luksusa viesnīcā pāri var plunčāties dažādos peldbaseinos, izbaudīt spa un vietējos ēdienus.

Tūre uz Sakamukuju maksā 25 ASV dolārus vienam cilvēkam, savukārt Majana rituāls - 350 ASV dolārus pārim.

Privāta ekskursija muzejā

FOTO: AP/Scanpix

14. februārī kultūras cienītāji var doties arī privātā ekskursijā pa Amerikāņu vēstures muzeju, kā arī Čikāgas mākslas institūtu. Piedāvājumā ietilpst arī vīns un šokolāde. Privātās ekskursijas laikā pāri pavada gids.

Izmaksas - 599 ASV dolāri no pāra.

Zvaigžņu vērošana Austrālijā

FOTO: bubbletentaustralia.com/publicitātes

Valentīna dienā iespējams baudīt romantisku vakaru, skatoties zvaigznēs no caurspīdīgas «telts», kas atrodas apmēram 200 kilometrus no Sidnejas. «Bubble Tent Australia» naktsmītnes atrodas zemnieku saimniecībā, un no tās var vērot ievērojamu kanjonu. Katrā teltī atrodas arī teleskops, kas ļauj pavairot zvaigžņotās debess skaistumu.

Slēpošana divatā Šveicē

FOTO: Vida Press

Korsvača kalns Šveicē ir viens no Eiropas populārākajiem slēpošanas kūrortiem. Lai arī parasti tas ir pilns ar ziemas prieku cienītājiem, Valentīna dienā iespējams to rezervēt baudīšanai divvientulībā.

Īpašajā piedāvājumā ietilpst privāta piekļuve nogāzei un pacēlājam no septiņiem vakarā līdz pat diviem naktī. Slēpošanas aktivitātēm var pievienot arī īpašu Šveices kulināriju, kā arī privātu dīdžeju.

Izmaksas - 10,5 tūkstoši ASV dolāru.

Gaisa balonā ar skatu uz Keniju

FOTO: Vida Press

Eksotisks piedāvājums pāriem Valentīna dienā - 45 minūšu ilgs lidojums ar gaisa balonu virs Masai Mara nacionālā parka savvaļas skatiem. Lidojumā pāri var baudīt arī angļu brokastis un šampanieti. Pēc lidojuma viesi var doties safari, nakšņojot luksusa teltīs.

Izmaksas - 900 ASV dolāri par nakti luksusa teltī un 450 ASV dolāri no cilvēka par lidojumu gaisa balonā.

Niršana pēc pērlēm Āzijā

FOTO: Vida Press

Bahreina ir valsts Āzijā, kur pēdējo gadu laikā ievērojami attīstījies tūrisms un pērļu zvejniecība. Pāri Valentīna dienā var piedalīties niršanas tūrē, kuras laikā iespējams izzvejot pērles. Pēc aktivitātes iegūto iespējams paturēt.

Izmaksas - 98 ASV dolāri no cilvēka.