Horoskops trešdienai, 11. jūlijam.

AUNS Tev pašam nāks par labu nedaudz apvaldīt savu ugunīgo temperamentu, ja vien negribi iekulties nepatikšanās. Šodien vajadzētu piesardzīgāk risināt juridiskus un finansiālus darījumus.

VĒRSIS Pieaugs darba apgriezieni. Tev atkal būs iespēja apliecināt, ka pēc dabas esi dzimis darbarūķis. Labums tāds, ka tu skaidri apzināsies tos rezultātus, uz kuriem tiecies, un būsi izrēķinājis, ka pūles ir tā vērtas!

DVĪŅI Vari nonākt kāda tenkotāja uzmanības lokā, kurš nu centīsies «izpušķot» tavas ikdienas gaitas. Tu pēc dabas esi attapīgs, tāpēc atradīsi veidu, kā baumas vērst sev par labu, gūt no tām smieklu devu.

VĒZIS Tev pastāv labas iespējas gūt panākumus profesionālajā jomā. Varbūt saņemsi jaunu piedāvājumu vai algas pielikumu pamatdarbā. Veiksies radošajās lietās, visam pieiesi no mākslinieciskā viedokļa.

LAUVA Nemeklē vainu līdzcilvēkos, lielāka jēga ir censties saskatīt un novērst trūkumus sevī! Ja to spēsi izdarīt, ātri vien sapratīsi, ka, mainoties pašam, arī pasaule apkārt tev mainās, kļūst gaišāka, patīkamāka.

JAUNAVA Pieaugs darba spējas, kuras ļaus sāktos darbus paveikt daudz ātrāk par nospraustajiem termiņiem. Veiksmīgi sapratīsies ar augstākstāvošajiem, pratīsi ieturēt lietišķu toni.

SVARI Rīta cēliens piemērots radošām aktivitātēm, dažādām sarunām, ideju ģenerēšanai. Turpretim pēcpusdienā labāk pievērsties ikdienas pienākumiem, tikt galā ar atskaitēm, saimnieciskajiem darbiem.

SKORPIONS Svarīgākās lietas paveic līdz pēcpusdienai, jo dienas otrajā pusē var mazināties tavas koncentrēšanās spējas, prātu, visticamāk, pārņems domas par ģimeni. Atvasītes var sagādāt zināmas galvassāpes.

STRĒLNIEKS Nedaudz saspringta diena, bet tu tiksi galā ar sev uzticēto! Jutīsi pieaugam sevī harismu, seksapīlu. Tīri neviļus piesaistīsi apkārtējo skatienus, uzmanības apliecinājumus, par ko jutīsi zināmu gandarījumu.

MEŽĀZIS Pārāk nopietni raudzīsies uz notiekošo. Centies būt bezrūpīgāks, nepārdzīvo par lietām, kuras nespēj mainīt. Labāk koncentrē vairāk uzmanības privātai jomai. Padomā, kā pārsteigt savu izredzēto.

ŪDENSVĪRS Vēlēsies nevis strādāt, bet gan baudīt dzīvi, nedomājot par izdevumiem. Sapņos, protams, vari tērēt, cik vien uziet, bet pasaulīgajā būšanā, labāk esi apdomīgs, neļaujies kaprīzēm.

ZIVIS Enerģijas var izrādīties mazāk nekā nepieciešams, tāpēc jau pēcpusdienā sajutīsies noguris, iztukšots. Labāk atprasies ātrāk no darba, citādi riskē pieļaut nejaukas kļūdas, radīt liekus sarežģījumus.