Aktrise un dejotāja Džulianna Hafa ir apceļojusi teju pusi pasaules un cenšas apmeklēt pēc iespējas vairāk vietu. «Ar vīru saslimām ar ceļošanu pēc tam, kad atgriezāmies no medusmēneša, un cenšamies ceļot pēc iespējas vairāk,» atklāj Holivudas aktrise Džulianna Hafa. Šomēnes Hafai aprit 30 gadi, tāpēc aktrise amerikāņu žurnālam «House Beautiful» atklāj 10 galamērķus, kuri jāapmeklē pirms 30 gadu sasniegšanas.

Zambija, Āfrika

FOTO: Unsplash

Pirms 30 gadu sasniegšanas aktrise iesaka apmeklēt Zambiju - vairums divdesmitgadnieku mīl adrenalīnu, un Zambija ir īstā vieta, kur nodoties ekstrēmām aktivitātēm. Pērn Džulianna Hafa ar vīru devās atpūsties uz Šeišelām, bet daļu atvaļinājuma pāris izaicināja viens otru uz trakām aktivitātēm. «Mēs apmeklējām Viktorijas ūdenskritumu un lēcām no tā ar gumiju. Pēc tam mēs pa trošu ceļu aizbraucām no Zambijas līdz Zimbabvei,» atklāj aktrise.

Giza, Ēģipte

FOTO: Unsplash

Lai arī aktrise Džulianna Hafa vēl nav aizceļojusi uz Ēģipti, tomēr šī vieta ir «pirms 30» sarakstā. «Es ļoti gribu redzēt piramīdas,» stāsta Džulianna. «Uzskatu, ka šī ir pati neticamākā vieta, kuru redzēšu savas dzīves laikā.»

Kordelena, Aidaho štats

FOTO: Unsplash

Kordelena aktrisei ir īpaši iekritusi sirdī - uz šo vietu aktrise ir devusies katru savas dzīves vasaru un tur pat apprecējusies. «Es mīlu Aidaho ezerus, braukšanu ar laivām un veikbordu,» stāsta Džulianna Hafa. «Netālu no šīs vietas atrodas Haijavatas ceļš, kuru iespējams izbraukt ar velosipēdu. Šo esmu izbraukusi kopā ar ģimeni, un tā ir neticama pieredze, kas jāpiedzīvo jebkuram.»

Tuluma, Meksika

FOTO: Unsplash

Šī vieta atrodas salīdzinoši tuvu aktrises dzīvesvietai Losandželosai, tāpēc uz Tulumu Meksikā Džulianna ar draugiem dodas visai bieži. Tuluma un Kabo ir pilsētas, kuras aktrise apmeklē visai bieži.

Aleksandra arhipelāgs, Aļaska

FOTO: Unsplash

Aktrisei labprāt patīk apceļot ekstrēmas vietas, tāpēc arī Aļaskas Aleksandra arhipelāgs un fjordi ir Džuliannas Hafas ceļojumu sarakstā. «Tas skats ir nepārspējams,» atklāj aktrise. «Uz Aļasku devos ceļojumā ar vidusskolas draudzenēm, tur izbraucām upi ar laivām, un tas bija elpu aizraujoši.»

Ruanda

FOTO: Unsplash

Džulianna labprāt apmeklētu katru Āfrikas valsti, taču aktrise drīzumā plāno aizceļot uz Ruandu un apskatīt gorillu rezervātu. «Tā būs pieredze, ko vērts atcerēties,» stāsta Hafa.

Parīze, Francija

FOTO: Unsplash

Labākais veids, kā apskatīt pasaules romantiskāko pilsētu, ir ļauties avantūrām un nesekot ceļvežu norādēm. «Šeit ļaujies plūsmai un neplāno pārāk daudz. Apstaigā pilsētu un izpēti to, atrodi mazās kafejnīcas un bārus, nelielus muzejus un suvenīru veikalus. Tas Parīzi arī padara tik īpašu,» stāsta aktrise.

Riodežaneiro, Brazīlija

FOTO: Unsplash

«Es no visas sirds ceru nokļūt slavenajā Brazīlijas karnevālā,» atklāj aktrise Džulianna Hafa. Krāsainais festivāls Brazīlijas galvaspilsētā ilgst veselu nedēļu - šie ir unikāli un krāšņi svētki, kurus aktrise iesaka apmeklēt ikkatram.

Benfa, Kanāda

FOTO: Unsplash

«Es dievinu piedzīvojumus,» atklāj Džulianna. Ja dodies uz Kanādu, aktrise iesaka noteikti iegriezties Benfā, kas ir samērā neliela pilsētiņa upes krastā. Šeit ir lieliska vieta makšķerēšanai, laivu braucieniem un kalnu ekspedīcijām.

Senbartelmī

FOTO: Unsplash

Šī ir viena no skaistākajām vietām, kur patverties no drūmajām ziemām, jo pat janvārī Senbartelmī valda karsts laiks, bet okeāna pludmales šeit ir tik dzidras un patīkami veldzējošas. «Šeit ir kā filmā «Pludmale» - eksotiski, un te valda īstākā jautrība,» stāsta Hafa.